W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Województwo Podkarpackie partnerem PGE FKS Stali Mielec

Sport jest jedną z najlepszych form promocji. Podobnie jak w poprzednich latach, również w tym, Województwo Podkarpackie będzie się promować podczas rozgrywek drużynowych z udziałem najlepszych zespołów z Podkarpacia.

Właśnie podpisywane są umowy z klubami na przeprowadzenie kampanii informacyjno – promocyjnej Województwa Podkarpackiego podczas imprez sportowych. Podobnie jak w latach poprzednich charakterystyczne logo „Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta” będzie widoczne na rozgrywanych w Mielcu meczach PGE FKS Stali Mielec w piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie.

To drugi sezon w ekstraklasie. Myślę, że doświadczenia zdobyte w poprzednim i bardzo trudnym sezonie, będą bezcenne podczas obecnych rozgrywek. Mocno trzymamy kciuki od pierwszego meczu – powiedział marszałek Władysław Ortyl.

Województwo Podkarpackie jest dla nas bardzo ważnym partnerem – podkreśla Jacek Klimek, prezes klubu FKS Stal Mielec S.A. – Wsparcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego to nie tylko dodatkowe środki dla pierwszego zespołu, ale również wsparcie dla naszej klubowej akademii, w której grają i rozwijają się nasi młodzi zawodnicy. Być może to właśnie oni w przyszłości będą stanowić o sile naszej drużyny. Dziękuję panu marszałkowi Władysławowi Ortylowi za doskonałą współpracę i mogę tylko obiecać, że nasza drużyna zrobi wszystko, co w jej mocy, by jak najlepiej promować Województwo Podkarpackie na ogólnopolskiej arenie zmagań piłkarskich – dodał Klimek.

Wartość kampanii informacyjno – promocyjnej Województwa Podkarpackiego podczas meczów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w piłce nożnej to kwota 140 tys. zł. Podobne działania promocyjne urząd będzie realizował m.in. na meczach siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz tenisa stołowego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa