W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wojska Obrony Terytorialnej będą ćwiczyć w Radomyślu

W czwartek 20 sierpnia br. w godz.: 6:30 – 16:30 na terenie miasta Radomyśl Wielki zostaną przeprowadzone gminne ćwiczenia obronne z udziałem Wojsk Obrony Terytorialnej.

Zgodnie „Planem Szkolenia Obronnego Gminy Radomyśl Wielki na 2020 rok”,  informujemy, że dnia 20 sierpnia 2020 r. w godz.: 6:30 – 16:30 zostaną przeprowadzone gminne ćwiczenia obronne nt. Zgrywanie gminnego systemu kierowania oraz ogniw wykonawczych w realizacji zadań operacyjnych w sytuacji zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa”.

W dniu ćwiczenia na terenie miasta Radomyśl Wielki oraz Urzędu Miejskiego będą wykonywały zadania operacyjne Wojska Obrony Terytorialnej, w związku z tym prosi się mieszkańców o zachowanie spokoju i niereagowanie na widok przemieszczających się żołnierzy WOT.

W przypadku planowej wizyty w Urzędzie Miejskim prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Burmistrz Radomyśla Wielkiego

Józef Rybiński

created by dji camera
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa