W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video

Wojsławski EKO Piknik [FOTO, VIDEO]

W zeszłą niedzielę na osiedlu Wojsław odbył się EKO PIKNIK. Organizatorzy- Fundacja Młodych Liderów i Urząd Miejski w Mielcu – pokazali, że ekologia może być czymś fajnym i powinniśmy podchodzić do niej z naturalnie pozytywnym nastawieniem! Na pikniku pojawiło się setki dzieci, które wraz z rodzicami aktywnie brały udział w zabawach.

EKO PIKNIK to przede wszystkim animacje dla dzieci. Gry i zabawy grupowe, których tematyka obracała się wokół dbałości o środowisko naturalne. Rodzice wraz z dziećmi brali udział w wyścigach w rzędach, konkurencjach sprawnościowych i testach wiedzy z zakresu ekologii. Dzieciaki mogły skorzystać również ze stoisk malowania twarzy, tatuaży brokatowych oraz skręcania zwierzątek z balonów. Na najmłodszych uczestników, oprócz animacji, czekały także darmowe dmuchane zjeżdżalnie oraz strefa gier i zabaw.

Ponadto na wydarzeniu znalazło się stoisko z eko warsztatami. Dzieci uczyły się jak nadawać nowe życie, starym ubraniom oraz miały możliwość zasadzić tulipany i niezapominajki. Dużą popularnością cieszył się konkurs, dotyczący poprawnej segregacji odpadów. Uczestnicy wydarzenia aktywnie zaangażowali się w zbiórkę baterii, dzięki czemu otrzymali ekologiczne nagrody.

Na wydarzeniu stanęło ogromne pole kwiatowe, czyli artystyczna instalacja składająca się z kwiatów, owadów, drzewek, wykonanych za pomocą ekologicznej pianki.

Ostatnim punktem pikniku była gastronomia. Rozdano darmowe lody, soki oraz kiełbaski dla wszystkich uczestników imprezy. Ponadto dzieci mogły otrzymać słodką nagrodę, czyli watę cukrową.

EKO PIKNIK został zrealizowany dzięki Miejskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu profilaktyczne badania na raka płuc [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa