W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Lifestyle

Wojsławski plac zabaw powiększył się o siłownię zewnętrzną [FOTO]

Rozbudowa placu zabaw o siłownię zewnętrzną przy ulicy Witosa, to kolejna zrealizowana inwestycja w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Liczbą oddanych rok temu 948 głosów mieszkańcy Wojsławia zapewnili sobie rozbudowę obiektu, który będzie teraz służył zarówno młodszym jak i starszym mieszkańcom tego osiedla.

Początkowo projekt ten nie uzyskał pozytywnej opinii i zgody na budowę w pierwotnej lokalizacji zaproponowanej przez wnioskodawcę, którym był Andrzej Wiech. Było to związane z kolizją z napowietrzną linią energetyczną.  Aby zrealizować to zadanie wyznaczono nową lokalizację siłowni w miejscu nie kolidującym z infrastrukturą na terenie działki.

Po wykonaniu nowego projektu zagospodarowania działki, który uzyskał akceptację Wydziału Budownictwa i Architektury Starostwa Powiatowego w Mielcu przystąpiono do realizacji. Zainstalowano sześć urządzeń – wyciąg +wyciskanie, biegacz, orbitek, wioślarz, wyciskanie nóg oraz twister +wahadło. Pod urządzeniami siłowni wbudowano matę przerostową. Całość kosztowała 49 999,50 zł.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa