W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Wokół poezji, malarstwa, teatru i muzyki.

„Przyszedł do mnie list w środku nocy… art_przecięcia Teatru Siemaszkowej” w mieleckiej Bibliotece.
15 października 2021 roku o godzinie 17.30 w Sali Audiowizualnej MBP SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 odbędzie się wyjątkowy wieczór z rozmowami wokół poezji, malarstwa, teatru i muzyki.

Jest to mielecka odsłona cyklu art_przecięcia Teatru Siemaszkowej realizowanych w ramach ogólnopolskiego programu Przestrzenie Sztuki. Spotkanie w Mielcu odbędzie się pod hasłem „art_przecięcie(2) z Wiesławem Kulikowskim”.
W mieleckiej Bibliotece zjawią się goście w osobach poetów: Stanisława Dłuskiego, Jakuba Pacześniaka, Marka Pękali oraz Piotra Duraka. Będą im towarzyszyć malarze: Rafał Pacześniak i Grzegorz Wnęk oraz aktorzy Teatru Siemaszkowej Joanna Baran-Moczydło i Michał Chołka.
Liczba miejsc ograniczona bezpłatne wejściówki do pobrania w Wypożyczalni dla Dorosłych (na parterze) w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 od czwartku 7 października 2021.
Zapraszamy!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Koncert Kasi Miłoś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Granat znaleziony w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa