W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Wpadł z narkotykami gdy spożywał alkohol w miejscu zabronionym

Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który spożywał alkohol w miejscu objętym zakazem. W trakcie interwencji okazało się, że posiada przy sobie susz roślinny. 25-latek został ukarany mandatem za spożywanie alkoholu, a za posiadania środków odurzających usłyszał zarzuty.

W piątek wieczorem, policjanci podczas patrolu w rejonie miejscowości Zarębeki zwrócili uwagę na mężczyznę, który spożywał alkohol w miejscu zabronionym. Po podjęciu interwencji okazało się, że jeden z mieszkańców spożywa alkohol, natomiast drugi z mężczyzn napój bezalkoholowy. 25-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został ukarany mandatem za popełnione wykroczenie.

Podczas interwencji funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie 25-latka. Jak się okazało policjanci znaleźli przy nim zawiniątko papierowe z zawartością suszu roślinnego oraz młynek. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że susz zawiera substancje zabronione. 25-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli dodatkową ilość suszu, która również zostanie poddana badaniom.

W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa