W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Wpadli niosąc łupy do samochodu

Czterech mężczyzn w wieku 18 – 19 lat wpadło na gorącym uczynku, kiedy wynosili z nieczynnego zakładu w Hadykówce skradzione metalowe elementy.

Mężczyźni, wynosząc łup do zaparkowanych samochodów, natknęli się na policjantów. Wszyscy zostali zatrzymani. W ich samochodach policjanci zabezpieczyli inne skradzione przedmioty.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali w czwartek wieczorem czterech młodych mężczyzn. Dwóch 18-latków i dwóch 19-latków weszło na teren nieczynnego zakładu w Hadykówce, skąd skradli m.in. silniki elektryczne, przekładnie i inne metalowe części. Podczas wynoszenia łupu do zaparkowanych w rejonie zakładu samochodów, natknęli się na policjantów.

Rozpytani przez funkcjonariuszy przyznali, że przyjechali samochodami pod zakład w celu kradzieży metalowych elementów. Część skradzionych przedmiotów znajdowała się już w ich samochodzie, a część ukryli w innych miejscach. Młodzi mieszkańcy powiatu ropczycko-sędziszowskiego zostali zatrzymani.

Policjanci odzyskali i zabezpieczyli skradzione elementy. Ich wartość wstępnie oszacowano na około 5000 zł.  W piątek zatrzymali mężczyźni usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży. Wszyscy przyznali się do popełnienia przestępstwa. Jak wyjaśnili, zrabowane rzeczy chcieli sprzedać na złomie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa