W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport WYRÓŻNIONE (dodatkowa) Wywiady

Wręczenie nagród Prezydenta Miasta Mielca dla sportowców i trenerów za dokonania sportowe w roku 2022 [FOTO, VIDEO]

Kolejny raz Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski uhonorował mieleckich sportowców, którzy w roku 2022 uzyskali wysokie wyniki sportowe, zdobywając medale na mistrzowskich imprezach w kraju i za granicą.

Nagrodzono 84 zawodników i zawodniczek oraz 10 trenerów. Najliczniejszą 16-osobową grupę stanowili modelarze reprezentujący Stowarzyszenie Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo, którzy od wielu lat dominują na krajowych i europejskich mistrzostwach modelarzy kosmicznych.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec reprezentowało 10 zawodniczek i zawodników na czele z absolutną gwiazdą mieleckiego sportu Katarzyną Zdziebło, która jako pierwsza pojawiła się na scenie dzieląc się z uczestnikami uroczystości wrażeniami z tak dla niej udanego minionego sezonu i opowiadając o przygotowaniach do tegorocznych startów.

Liczną grupę medalistów mistrzowskich imprez z roku 2022 stanowili przedstawiciele sportów walki z bokserskiego klubu Iryda Mielec oraz z klubów Iron Dragon, Team Sukata Poland, TG Sokoła, KSW Karate Mielec i UKS Siódemka.

Gratulacje odebrało także ośmiu medalistów z szermierczego PTG Sokoła Mielec, dwóch szermierzy MKS Gryfu Mielec oraz przedstawiciele modelarskiego MSML,  Iskry Mielec i pływackiego Ikara, którym był multimedalista Mikołaj Wilk, zdobywca 6 medali pływackich Mistrzostw Polski w kategorii U15.

Sporty drużynowe reprezentowały siatkarki ITA TOOLS Stal Mielec – Klaudia Łyduch, Olga Musiał i Karolina Staniszewska, brązowe medalistki Mistrzostw Europy U-19, a także drużyna Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje wyróżniona za 5 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu w kategorii U-15.

W gronie nagrodzonych trenerów znaleźli się Robert Wieczorek (Ikar Mielec), Bartosz Machnik (UKS Siódemka), Sławomir Zięba (Iron Dragon), Paweł Rżany (MUKS Iryda), Marzena Kulig (LKS Stal Mielec), Tomasz Torba (LKS), Ryszard Jakubowski (LKS), Zbigniew Żola (PTG Sokół 1893), Wiesław Popik (ITA TOOLS Stal Mielec) i Agnieszka Torba (LKS).

Oprócz Prezydenta nagrody podczas Gali zorganizowanej przez Urząd Miejski i MOSiR Mielec wręczali Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu Bogdan Bieniek oraz Przewodniczący Komisji Sportu Wisław Truniarz. Obecni byli m.in. radni Komisji Sportu i działacze mieleckich klubów i stowarzyszeń sportowych.

O oprawę artystyczną uroczystości zadbał działający w Domu Kultury SCK w Mielcu Zespół Tańca Nowoczesnego “Feel the Beat” w składzie Nikola Stachura, Oliwia Stachura, Natalia Robak i Milena Szewc (instruktor – Gabriela Jarosz), a prowadzącymi byli pracownicy Biura Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Mielcu, byli znakomici sportowcy – Anna Wojtas i Łukasz Janyst oraz dziennikarz sportowy Edward Tabor.

Lista nagrodzonych sportowców:

 1. KATARZYNA ZDZIEBŁO  LKS STAL MIELEC -Podwójna srebrna medalistka Mistrzostw Świata w chodzie sportowym na 20 km i na 35 km – Srebrna medalistka Mistrzostw Europy w chodzie na 20 km – Brązowa medalistka Drużynowych Mistrzostwa Świata seniorów w chodzie na 35 km oraz….. – Mistrzyni Polski seniorów w chodzie sportowym na 20 i 35 km oraz na 5 i 3 km w hali. 
 2.ANNA ZDZIEBŁO(t. Grzegorz Tomala) LKS STAL MIELEC -Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w chodzie sportowym na 5 km -Złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w chodzie na 20 km. -Złota medalistka Halowych  Mistrzostwa Polski w kat. młodzieżowiec w chodzie na 3 km -Reprezentantka Polski podczas Drużynowego Pucharu Świata w chodzie sportowym. 
 3.DAWID PIŁAT(t. Ryszard Jakubowski)  LKS STAL MIELEC -Młodzieżowy Mistrz Polski w rzucie młotem-Reprezentant Polski i uczestnik  Pucharu Europy w Rzutach. 
 4.KAMIL PIECUCH(t. Marzena Kulig) LKS STAL MIELEC -Podwójny złoty medalista Mistrzostw Polski w kat. junior starszy w chodzie na 10 km i 20 km -Złoty medalista Halowych Mistrzostw Polski w kat. junior starszy w chodzie na 10 km. -Reprezentant Polski podczas  Drużynowych Mistrzostw Świata w chodzie sportowym. 
5.JAKUB RÓG(t. Tomasz Torba)LKS STAL MIELEC– Brązowy medalista Mistrzostw Polski U20 w trójskoku– Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski U20 w trójskoku 
 6. RAFAŁ AUGUSTYN(t. Krzysztof Augustyn)LKS STAL MIELEC-Brązowy medalista MistrzostwPolski seniorów w chodzie sportowym na 20 km i 35 km. -Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski seniorów w chodzie na 5 km. 
7.WIKTORIA RAŚ(t. Marzena Kulig)LKS STAL MIELEC -Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kat. młodzieżowiec U23 w chodzie na 20 km 
8.MARIA DUSZKIEWICZ(t. Ryszard Jakubowski)LKS STAL MIELEC -Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kat. junior starszy (U20) w rzucie młotem (4 kg) 
9.KAROL FRANCZYK(t. Ryszard Jakubowski)LKS STAL MIEEC -Złoty medalista Mistrzostw Polskiw kat. młodzik (U16) w rzucie młotem 5 kg . 
 10. DANIEL KAMIŃSKI(t. Tomasz Torba) LKS STAL MIELEC -Złoty medalista Halowych Mistrzostw Polski w kat. junior młodszy (U18) w skoku w dal. 
  
11ALEX SADOWY(t. Grzegorz Goryczka) Stowarzyszenie Akademia Umiejętności Technicznych Leonardo – Zdobył trzy medale w klasyfikacji drużynowej podczas Mistrzostw Europy Modeli Kosmicznych Juniorów w Serbii oraz jeden złoty medal indywidualnie podczas Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych w kategorii juniorów.  
  12 PRZEMYSŁAW ŻURAWSKI(t. Grzegorz Goryczka) SAUT LEONARDO Zajął 2 i 1 miejsce na Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych Seniorów oraz 1 miejsce w drużynie i 3 miejsce indywidualnie na Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych Juniorów 
  13 ERYK HALABURDA(t. Grzegorz Goryczka)   SAUT LEONARDO Zajął 1 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych Juniorów.    
  14  EMILIA WOJDYŁO(t. Grzegorz Goryczka) SAUT LEONARDO Zdobywczyni 5 medali na Mistrzostwach Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych i na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kategorii Juniorek.oraz….13 medali na Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej zarówno w kategorii juniorek, jak i seniorek. 
15FILIP PIETRAS(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO Dwukrotnie zajmował 3 miejsce na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kategorii juniorów.  
16GRZEGORZ GORYCZKA SAUT LEONARDO Instruktor i jednocześnie zawodnik SAUT Leonardo podczas Mistrzostw Europy Modeli Kosmicznych w kategorii seniorów zdobył brązowy medal indywidualnie oraz złoty i srebrny medal w drużynie.  
17KACPER KREMPA(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO Zajął 2 i 1 miejsce na  Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych oraz 2 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych. 
18KRZYSZTOF POMYKAŁA(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kategorii juniorów 
19KAMIL SZTYLER(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kategorii juniorów. 
20KORNELIA GORYCZKA 11lat(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO Trzy razy 1 miejsce i raz 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kategorii juniorek 
21ANNA BEDNAREK(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO Trzy razy 1 miejsce, raz miejsce 2 i dwa razy miejsce 3 – na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kat. juniorek.  
 22 RENATA PASIK- GORYCZKA(t. Grzegorz Goryczka) SAUT LEONARDO  Na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kat. seniorek 8 medali  oraz 5 medali na Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych. 
23SZYMON MIKUŁA(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO Na Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych w kat. Seniorów  zdobył 5 medali. 
24WOJCIECH KOSZELSKI(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO Złoty medal w drużynie na Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych w kat. Seniorów.
25WOJCIECH WOJDYŁO(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO Złoty i srebrny medal na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kat. Seniorów
26FRANCISZEK ŻMUDA(t. Grzegorz Goryczka)SAUT LEONARDO Na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych 3 medale w kat. juniorów oraz 4 medale w drużynie i 1 srebrny medal indywidualnie na Mistrzostwa Europy w Modelarstwie Kosmicznym. 
   
27KRYSTIAN KOPEĆ(t. Jarosław Nieć)Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy IRYDA MIELEC Brązowy medalista na Młodzieżowych Mistrzostwach  Polski w boksie.
28 JERZY ARMATYS(t. Jarosław Nieć)MUKS IRYDA MIELEC Brązowy medalista Mistrzostw Europy w boksie młodzików oraz złoty medalista Mistrzostw Polski w kat. młodzików w boksie olimpijskim. 
29TOMASZ JERMUKS IRYDA MIELEC Srebrny medalista Mistrzostw Polski młodzików w boksie olimpijskim. 
30PATRYK DUDEKMUKS IRYDA MIELECBrązowy medalista Mistrzostw Europy Młodzików i srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików. 
   Drużyna Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje Mielec  – 5 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu w kategorii U-15 rozegranych w styczniu 2022 roku w Lubawie. ZAWODNICY: 
31JAKUB POSŁUSZNY APPN MIELEC
32HUBERT GARBOŚAPPN
33BRIAN GAJAPPN
34KRYSTIAN SOKOŁOWSKIAPPN
35MATEUSZ SKOWRONAPPN
36SZYMON SZLĘKAPPN
37PATRYK KUSAKAPPN
38JAN GANCARZAPPN
39TOMASZ SKOWRON (TRENER)APPN MIELECTRENER
40RADOSŁAW SEKUŁA(TRENER)APPN MIELECTRENER
  
41STANISŁAW DZIURA(t. Zbigniew Żola)PTGSOKÓŁ 1893  Reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów oraz na Mistrzostwa Świata Juniorów w szpadzie, a także w Pucharze Świata seniorów.Zajmował także wysokie punktowane miejsca podczas Pucharów Świata Juniorów w szpadzie.  
42 PAULINA MISIAK(t. Zbigniew Żola) PTG SOKÓŁ 1893 -4 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Polski  Młodzików w szpadzie.
43 HANNA ŁABUDA(t. Zbigniew Żola) PTG SOKÓŁ 1893 -4 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Polski Młodzików w szpadzie.
   44 HANNA DROZDOWSKA(t. Zbigniew Żola)  PTG SOKÓŁ 1893  -4 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Polski Młodzików w szpadzie oraz-Brązowy medal  indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w szpadzie. 
 45 MIKOŁAJ MADEJ (t. Zbigniew Żola)  PTG SOKÓŁ 1893 -4 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Polski Kadetów rozegranych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
46 SZYMON DROZDOWSKI(Zbigniew Żola)  PTG SOKÓŁ 1893 -4 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Polski Kadetów  w ramach OOM. 
47 DOMINIK KWAŚNIK(t. Zbigniew Żola)  PTG SOKÓŁ 1893 -4 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Polski Kadetów  w ramach OOM. 
48 WITOLD KAPINOS(t. Zbigniew Żola) PTG SOKÓŁ 1893 -4 miejsce w drużynie na Mistrzostwach Polski Kadetów  w ramach OOM. 
    49 MIKOŁAJ WILK(trener Robert Wieczorek)  MKS IKAR MIELEC – Złoty i dwa srebrne medale Letnich Mistrzostw Polski Juniorów młodszych (do 15 lat) w stylu klasycznym – Trzy srebrne medale Zimowe Mistrzostw Polski Juniorów młodszych (do 15 lat) w stylu klasycznym. 
 50 LAURA PŁOTNIKIEWICZ(trener Andrzej Wolski) SAIHAMielecki Klub Karate Shinkyokushin -3 miejsce i brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów (do lat 16)
 
 51 EDWARD BUREK(zawodnik i jednocześnie trener-instruktor) MSML(Mieleckie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych) – Na Mistrzostwach Europy Modeli Swobodnie Latających w Macedonii zajął 4 miejsce indywidualnie oraz 2 w klasyfikacji drużynowej (ekip). – 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Modeli Swobodnie Latających w kat. seniorów. – 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Małych Form i Latających Skrzydeł w kat. seniorów. 
 52 MICHAŁ KRĘŻEL(t. Edward Burek) MSML -Na Mistrzostwach Europy Modeli Swobodnie Latających w Macedonii zajął 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej (ekip), a indywidualnie uplasował się 28 miejscu. 
   
 53 WIKTORIA MIĄSO(t. Sławomir Zięba) IRON DRAGON -Dwukrotnie zajęła 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Combat Jujitsu w kat. kadet. -2 miejsce na Mistrzostwach Polski Combat jujitsu w kat. kadet 
 54 DAWID MIĄSO(t. Sławomir Zięba) IRON DRAGON -2 miejsce w kat. senior na Mistrzostwach Polski Combat Jujitsu MMA
 55 MATEUSZ MAZIARZ(t. Sławomir Zięba) IRON DRAGON -1 miejsce na Mistrzostwach Polski Combat Jujitsu MMA w kat. senior
 56 DOMINIK PRZYBYŁO(t. Sławomir Zięba) IRON DRAGON -1 miejsce na Mistrzostwach Polski Combat Jujitsu w kat. senior
  57  OKTAWIAN LISAK(t. Sławomir Zięba)  IRON DRAGON   -1 miejsce na Mistrzostwach Polski Combat Jujitsu w kat. senior 
 58 MIKOłAJ ZIÓŁKO(t. Sławomir Zięba) IRON DRAGON -1 miejsce w kat. dzieci w MP Combat Jujitsu w Niepołomicach
 59 PIOTR PIĄTEK(t. Sławomir Zieba) IRON DRAGON -3 miejsce w kat. dzieci w MP Combat Jujitsu w Niepołomicach
 60 JAKUB PIĄTEK(t. Sławomir Zieba) IRON DRAGON -2 miejsce w kat. dzieci w MP Combat Jujitsu w Niepołomicach
 61 BARTŁOMIEJ LUBAŚ IRON DRAGON -3 miejsce na Mistrzostwach Świata Combat Jujitsu w kat. weteran 
 62 SZYMON HYJEK IRON DRAGON -3 miejsce w kat. dzieci na Mistrzostwach Polski Combat Jujitsu w Niepołomicach 
  
 63 TYMOTEUSZ SZASTAK(t. Wiesław Skóra) TG „Sokół” -2 miejsce na Mistrzostwach Polski Shorin Ryu Karate w kat. młodzik
 64 NIKOLA GRANICZKA TG „Sokół” -1 miejsce na Mistrzostwach Polski Shorin Ryu Karate w Lublinie w kat. junior starszy  
  Zawodniczki klubu SPS Stal Mielec występujące obecnie w drużynie ITA TOOLS Stal Mielec, podopieczne trenera Wiesława Popika, które grając w reprezentacji Polski juniorek zdobyły brązowe medale siatkarskich Mistrzostw Europy U-19: 
65KLAUDIA ŁYDUCH   
66OLGA MUSIAŁ 
67KAROLINA STANISZEWSKA
  
68PATRYK DOMAGAŁA(t. Bartosz Machnik)Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Brazylijskie Jiu Jitsu-3 miejsce na Mistrzostwach Polski w Gnieźnie w kat. seniorów 
69STANISŁAW WĘGRZYN(t. Bartosz Machnik)Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Brazylijskie Jiu Jitsu-3 miejsce na Mistrzostwach Polski w Gnieźnie w kat. U-16
70ZUZANNA BOŻEK(t. Bartosz Machnik)Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Brazylijskie Jiu Jitsu-3 miejsce na Mistrzostwach Polski w Gnieźnie w kat. U-12
71JAKUB MACHNIK(t. Bartosz Machnik)Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Brazylijskie Jiu Jitsu-1 miejsce na Mistrzostwach Polski dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. U-12 
72MICHAŁ MIĘDLARUczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Brazylijskie Jiu Jitsu-1 miejsce na Mistrzostwach Polski dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. U-10 
 
73IZABELA OSMOLA(t. Elżbieta Wolak)Klub Sportów Walki „Karate Mielec” -1 miejsce na Mistrzostwach Polski –Polskiej Federacji Kyokushin Karate (PFKK) w Połczynie- Zdroju w kat. U-12
  
74JACEK SZTUKA(t. Łukasz Leś)Team Sukata PolandBrazylijskie Jiu- JitsuBrązowy medal  w MP dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. U-10 
  75  JAGODA LEŚ(t. Łukasz Leś)  Team Sukata Poland  Brazylijskie Jiu- JitsuSrebrny medal  w MP dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. U-8  
76NIKOLA KARDYŚ(t. Łukasz Leś)Team Sukata PolandBrazylijskie Jiu- JitsuZłoty medal  w MP dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. młodszy junior 
77PATRYK KOMISARCZYK(t. Łukasz Leś)Team Sukata PolandBrazylijskie Jiu- JitsuZłoty medal  w MP dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. U-10 
78FRANCISZEK BARAN(t. Łukasz Leś)Team Sukata PolandBrazylijskie Jiu- JitsuSrebrny medal  w MP dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. U-8 
79OLIWIA CIUŁA(t. Łukasz Leś)Team Sukata PolandBrazylijskie Jiu- JitsuZłoty medal  w MP dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. młodzież  
80KAMILA TROJNACKATeam SukataPolandBrazylijskie Jiu-JitsuBrązowy medal w MP dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim w kat. U-12 
  81  ŁUKASZ LEŚ (zawodnik i jednocześnie trener)  Team Sukata Poland  Brazylijskie Jiu-Jitsu (kategoria master)·         Brązowy medal na międzynarodowych zawodach w Londynie·         Złoty medal na międzynarodowych zawodach we Francji·         Brązowy medal i srebrny medal na międzynarodowych zawodach w Dublinie 
   
 82 PIOTR URBAN(trener – Renata Knapik – Miazga) MKS GRYF MIELEC Najważniejsze osiągnięcia byłego już szpadzisty Gryfu Mielec w roku 2022 to:– 1 miejsce i złoty medal w klasyfikacji indywidualnej ubiegłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów w szpadzie -4 miejsce w drużynie podczas drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. -Piotr Urban to także reprezentant Polski i uczestnik Mistrzostw Europy i świata Juniorów, a także uczestnik Pucharu Świata Juniorów i Seniorów. 
 83 PAWEŁ URBAN(trener – Renata Knapik – Miazga) MKS GRYF MIELEC -Zajął 4 miejsce w rywalizacji drużynowej Mistrzostw Polski Juniorów w szpadzie. 
84 WIKTOR DAWID(trener opiekun –  Liliana Lonca)            ISKRA MIELEC -Zawodnik klubu Iskra Mielec zrzeszającego osoby niepełnosprawne wziął udział w II Nordic Walking Mistrzostwach Świata  w miejscowości Choczewo w dniach 17-19 czerwca 2022 r.

Liczną grupę medalistów mistrzowskich imprez z roku 2022 stanowili przedstawiciele sportów walki z bokserskiego klubu Iryda Mielec oraz z klubów Iron Dragon, Team Sukata Poland, TG Sokoła, KSW Karate Mielec i UKS Siódemka.

Gratulacje odebrało także ośmiu medalistów z szermierczego PTG Sokoła Mielec, dwóch szermierzy MKS Gryfu Mielec oraz przedstawiciele modelarskiego MSML,  Iskry Mielec i pływackiego Ikara, którym był multimedalista Mikołaj Wilk, zdobywca 6 medali pływackich Mistrzostw Polski w kategorii U15.

Sporty drużynowe reprezentowały siatkarki ITA TOOLS Stal Mielec – Klaudia Łyduch, Olga Musiał i Karolina Staniszewska, brązowe medalistki Mistrzostw Europy U-19, a także drużyna Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje wyróżniona za 5 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu w kategorii U-15.

W gronie nagrodzonych trenerów znaleźli się Robert Wieczorek (Ikar Mielec), Bartosz Machnik (UKS Siódemka), Sławomir Zięba (Iron Dragon), Paweł Rżany (MUKS Iryda), Marzena Kulig (LKS Stal Mielec), Tomasz Torba (LKS), Ryszard Jakubowski (LKS), Zbigniew Żola (PTG Sokół 1893), Wiesław Popik (ITA TOOLS Stal Mielec) i Agnieszka Torba (LKS).

Oprócz Prezydenta nagrody podczas Gali zorganizowanej przez Urząd Miejski i MOSiR Mielec wręczali Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu Bogdan Bieniek oraz Przewodniczący Komisji Sportu Wisław Truniarz. Obecni byli m.in. radni Komisji Sportu i działacze mieleckich klubów i stowarzyszeń sportowych.

O oprawę artystyczną uroczystości zadbał działający w Domu Kultury SCK w Mielcu Zespół Tańca Nowoczesnego “Feel the Beat” w składzie Nikola Stachura, Oliwia Stachura, Natalia Robak i Milena Szewc (instruktor – Gabriela Jarosz), a prowadzącymi byli pracownicy Biura Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Mielcu, byli znakomici sportowcy – Anna Wojtas i Łukasz Janyst oraz dziennikarz sportowy Edward Tabor.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa