W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka Materiały video Wywiady

Wręczenie odznak honorowych „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO, VIDEO]

W sobotę 30 kwietnia Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza odbyła się Konferencja dla Rolników połączona z wręczeniem odznak honorowych „Zasłużony dla Rolnictwa” nadanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konferencja zaczęła się Mszą św. w intencji rolników w kościele pw. św. Mateusza. Podczas spotkania odznaczono 19 osób związanych z przemysłem rolniczym i przetwórczym.

Wśród prelegentów konferencji byli m.in. Mateusz Pałach Kierownik Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Mielcu, Stanisław Kagan Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mielcu oraz Jerzy Fijał, prezes Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki w Chorzelowie i Maria Kozioł, dyrektor Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Przecławiu.

Wśród poruszanych tematów podczas konferencji była informacji z zakresu rolnictwa m.in. O możliwości uprawy soi w województwie podkarpackim.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa