W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Wrócił do kraju, trafił do aresztu

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 50-letni mężczyzna, który przez kilka lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Został zatrzymany podczas awantury domowej, którą wszczął po powrocie.

Policjanci interweniowali w związku z awantura domową, którą wszczął w swoim rodzinnym domu nietrzeźwy 50-letni mężczyzna. Wobec awanturnika kilka lat temu prowadzone było postępowanie o znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna, aby uniknąć konsekwencji wyjechał za granicę. Po kilka latach wrócił i wszczął awanturę domową w trakcie, której groził rodzinie sztyletem. Przedmiot został zabezpieczony przez policjantów.

Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut znęcania się nad rodziną oraz gróźb pozbawienia życia kierowanych wobec członków rodziny. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Policyjna akcja – „Trzeźwy poranek”

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa