W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wrócił z Norwegii, mimo obowiązku przymusowej izolacji, opuścił miejsce pobytu

Każdego dnia policjanci wspierają służby sanitarne sprawdzając, czy osoby objęte kwarantanną respektują ciążący na nich obowiązek. W ostatnich dniach mieleccy funkcjonariusze odnotowali kilka przypadków złamania zasad kwarantanny domowej.

Za nieprzestrzeganie kwarantanny grozi kara grzywny, sprawdzając osoby objęte obowiązkiem kwarantanny ustalili, że mężczyzna, który kilka dni temu wrócił z Norwegii, mimo obowiązku przymusowej izolacji, opuścił miejsce pobytu. Dzielnicowi kilkakrotnie próbowali skontaktować się z mężczyzną telefonicznie, jednak nikt nie odbierał. Po chwili do funkcjonariuszy podszedł mężczyzna, z którym próbowali się skontaktować i poinformował, że boli go kręgosłup, więc wyszedł z domu, aby pójść do brata po plastry przeciwbólowe.

Jak się okazało, jego brat mieszka na innym osiedlu. Kolejny przypadek niestosowania się do kwarantanny miał miejsce podczas sprawdzania miejsca przebywania dwudziestoparoletniego mieszkańca Mielca. Po kilku nieodebranych połączeniach telefonicznych policjanci napotkali mężczyznę na klatce schodowej.

Mielczanin beztrosko oświadczył, że był na zakupach. Od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. W obydwu przypadkach policjanci wszczęli czynności wyjaśniające w sprawach o wykroczenie.

Obecnie w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu prowadzonych jest kilkanaście takich postępowań.

Przypominamy

! Osoby objęte kwarantanną mają obowiązek przebywać w miejscu kwarantanny i stosować się do zaleceń służb sanitarnych!

Wobec osób, które nie stosują się do kwarantanny będą wyciągane surowe konsekwencje!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zderzenie na drodze Mielec – Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy, bo jechał zbyt szybko przez Cmolas

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał seatem w mostek

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa