18 sierpnia 2018, 10:31
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Wsiadł do cudzego auta bo był pijany

Nietrzeźwy 23-latek wsiadł do samochodu należącego do mieszkańca Mielca i nie swoim autem wybrał się na przejażdżkę. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i krótkotrwałe użycie pojazdu.

Dyżurny mieleckiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu osobowego marki VW Golf. Z relacji zgłaszającego – właściciela pojazdu wynikało, że samochodem mógł odjechać młody mężczyzna, który przebywał w okolicy. Zgłaszający podał funkcjonariuszom rysopis mężczyzny.

Po chwili policjanci zatrzymali wskazanego kierowcę, kilkaset metrów dalej od miejsca, w którym zaparkowany był pojazd. Siedzący za kierownicą mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Po wytrzeźwieniu w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, policjanci przedstawili 23-latkowi zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz krótkotrwałego użycia pojazdu. Podejrzany tłumaczył, że wcześniej pił alkohol i tylko pomagał właścicielowi samochodu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierującemu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP Urszula Chmura

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja