W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Wsiadł do cudzego auta bo był pijany

Nietrzeźwy 23-latek wsiadł do samochodu należącego do mieszkańca Mielca i nie swoim autem wybrał się na przejażdżkę. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i krótkotrwałe użycie pojazdu.

Dyżurny mieleckiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu osobowego marki VW Golf. Z relacji zgłaszającego – właściciela pojazdu wynikało, że samochodem mógł odjechać młody mężczyzna, który przebywał w okolicy. Zgłaszający podał funkcjonariuszom rysopis mężczyzny.

Po chwili policjanci zatrzymali wskazanego kierowcę, kilkaset metrów dalej od miejsca, w którym zaparkowany był pojazd. Siedzący za kierownicą mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Po wytrzeźwieniu w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, policjanci przedstawili 23-latkowi zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz krótkotrwałego użycia pojazdu. Podejrzany tłumaczył, że wcześniej pił alkohol i tylko pomagał właścicielowi samochodu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierującemu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP Urszula Chmura

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa