W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wspaniałe urodziny wspaniałego miejsca

– Jestem pod wielkim wrażeniem energii seniorów. Widać, że czujecie się państwo tu jak w prawdziwym domu – powiedział Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski do pensjonariuszy Domu Dziennego Pobytu, który w czwartek świętował 26-lecie.

Mielecki DDP to ośrodek wsparcia przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Jego działalność przyczynia się do poprawy jakości życia osób starszych i niepełnosprawnych, przeciwdziała uczuciu osamotnienia, izolacji społecznej, umożliwia spędzenie wolnego czasu wśród rówieśników, a jednocześnie daje możliwość wykazania się swoimi zdolnościami i umiejętnościami.

Organizowane w ośrodku zajęcia są dostosowane do potrzeb seniorów. Zajęcia mają na celu podniesienie aktywności fizycznej i psychicznej seniorów. – Jesteśmy jedną rodziną, która spędzając ze sobą dużo czasu dzieli codzienne radości i smutki – powiedziała Anna Jeleń, kierownik Domu Dziennego Pobytu.

Seniorzy zaprezentowali żywiołowy program artystyczny z własnymi tekstami wierszy, aforyzmów i piosenek. Jubileuszowe życzenia na ręce Anny Jeleń złożył Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i zapewnił, że będzie częstym gościem placówki. – Ciężko nie być urzeczonym atmosferą tego miejsca, w którym wszyscy, zarówno personel jak i seniorzy czują się doskonale. To widać „gołym okiem” – powiedział.

Gratulacje złożyli także m.in. przedstawiciele podobnych placówek z innych miast Podkarpacia.

Edward Tabor

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa