W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich

W związku z realizacją przez Gminę Miejską Mielec projektu pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”, w dniach 25-26.08.2022 sprzęt komputerowy w postaci laptopów wraz z oprogramowaniem trafi do 32 osób, które zakwalifikowano do wspomnianego projektu.

Są to dzieci i wnuki byłych pracowników Państwowego Gospodarstwa Rolnego, którzy są mieszkańcami naszego miasta. Projekt ma na celu wsparcie odbiorców w rozwoju cyfrowym.

Laptopy zostały zakupione ze środków grantu pochodzącego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU. Umowa o dofinansowanie została podpisana w dniu 8 marca bieżącego roku, a wysokość grantu wynosi 70 688,57 zł.

W dniu 25 sierpnia jedna z rodzin, która została zakwalifikowana do programu podpisała umowy i odebrała sprzęt komputerowy dla dwojga dzieci z rąk Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa