W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wsparcie rządowego funduszu dla powiatowych samorządów

Prawie 140 mln zł. trafi do podkarpackich samorządów na oczekiwane przez mieszkańców inwestycje w ramach kolejnej już transzy Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Do pozyskania tych środków które są ogromnym wsparciem lokalnej gospodarki przyczynił się poseł do Sejmu RP Fryderyk Kapinos.
W ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych z powiatu mieleckiego gminy wzbogacą się o środki rządowe dające im rozwój, jest to już kolejna transza, mająca na celu wspomożenie powiatu mieleckiego oraz jego gminy.

Dofinansowanie w ramach funduszu inwestycji otrzymały także miejscowości Padew Narodowa, Radomyśl Wielki, Wadowice Górne oraz Przecław.

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych (RFIL) to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa