W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Wsparcie rządowego funduszu dla powiatowych samorządów

Prawie 140 mln zł. trafi do podkarpackich samorządów na oczekiwane przez mieszkańców inwestycje w ramach kolejnej już transzy Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Do pozyskania tych środków które są ogromnym wsparciem lokalnej gospodarki przyczynił się poseł do Sejmu RP Fryderyk Kapinos.
W ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych z powiatu mieleckiego gminy wzbogacą się o środki rządowe dające im rozwój, jest to już kolejna transza, mająca na celu wspomożenie powiatu mieleckiego oraz jego gminy.

Dofinansowanie w ramach funduszu inwestycji otrzymały także miejscowości Padew Narodowa, Radomyśl Wielki, Wadowice Górne oraz Przecław.

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych (RFIL) to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa