W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Sport

Wszystkie kobiety chcą być piękne, ale niektóre przesadzają

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Mielca. Młoda kobieta kradła między innymi perfumy, tusze do rzęs i kredki do oczu. Łączna wartość skradzionych przez nią przedmiotów została wyceniona na kwotę 1100 złotych.

Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że w jednej z drogerii na terenie miasta dochodzi do kradzieży drogich kosmetyków.

Przeglądając sklepowy monitoring policjanci ustalili tożsamość kobiety, która w lutym i marcu kilka razy dopuściła się kradzieży w drogerii. Podczas pobytu w sklepie kobieta chowała do torebki i odzieży perfumy, tusze do rzęs, pasty do zębów, podkłady, konturówki oraz kredki do ust i oczu. Sprawczyni kradzieży to 25-letnia mieszkanka Mielca.

Ustalenia policjantów i zebrany materiał dowodowy pozwoliły przedstawić kobiecie zarzut kradzieży kosmetyków o łącznej wartości 1100 złotych. 25-latka przyznała się do przedstawionego przez policjantów zarzutu.

Policjanci ustalili także, że kobieta tuż po kradzieży, część kosmetyków przekazała swojej koleżance. Funkcjonariusze dotarli również do tej kobiety i odzyskali kosmetyki.

W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

 

12813917_1683514225237216_7564881370629109397_n

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy na scenie w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Driftował fordem bez prawa jazdy po śniegu

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Zuzanna 6 sierpnia 2017 (niedziela) at 15:26

Czy ci ludzie czasem nie przesadzają? Boże 🙄

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa