W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Wszystkie miejscowości z placami zabaw

Przy szkołach podstawowych w Dąbrówce Wisłockiej, Podborzu i Zdziarcu (gm. Radomyśl Wielki) powstają place zabaw i siłownie zewnętrzne. Mają być gotowe do końca sierpnia.

Prace te wykonuje Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru z Rzeszowa. Będą kosztować gminę w sumie 178 tys. zł.

Przy szkołach podstawowych w Dąbrówce Wisłockiej i Zdziarcu, gdzie powstają place zabaw, zamontowane zostaną: huśtawka wahadłowa, karuzela, zestaw zabawowy, huśtawka wagowa, zabawka na sprężynie i piaskownica drewniana. Koszt tej inwestycji to blisko 120 tys. zł.

– Dzięki temu od września we wszystkich miejscowościach będziemy mieli place zabaw dla dzieci. W przyszłości będziemy musieli pomyśleć jeszcze o remoncie placów w Pniu i Dulczy Małej, bo wymagają one poprawy – przekazuje burmistrz Józef Rybiński.

Z kolei siłownie zewnętrzne ze sprzętem rehabilitacyjnym wykonywane są w Dąbrówce Wisłockiej, Podborzu i Zdziarcu. W każdej z tych miejscowości zamontowana zostanie ławeczka, drabinka, bioderka, nordic walking, przyciągacz- wypychacz, motyl i schodek (koszt to 58 tys. zł).

 

 

Zobacz też...

1 Komentarzy

Koli 20 sierpnia 2017 (niedziela) at 20:34

Co z tego ze niby wszystkie miejscowości maja jak np. w miejscowości Pień plac zabaw jest tylko z nazwy. Strach chodzic z dzieckiem sprochniale belki porosniete trawa…

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa