W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Wszystko, czego potrzebujesz – w jednym miejscu!

Idealne miejsce na zakupy to takie, gdzie kupisz wszystko, co potrzebujesz. Oszczędzając przy tym czas i pieniądze, bo mając szeroki wybór produktów, możesz wybierać spośród wielu ofert.

Sklep, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne produkty, to idealne rozwiązanie, by zaoszczędzić czas i pieniądze na codziennych zakupach. Szeroki asortyment sprawia, że możesz wybrać spośród wielu marek produktów i najlepszych cen.

Wybierając się na zakupy do E.Leclerc w Mielcu, możesz być pewien/pewna, że kupisz wszystko w jednym miejscu. Zawsze świeże warzywa i owoce, artykuły spożywcze, a także szeroki wachlarz produktów regionalnych to tylko część asortymentu, który znajdziesz w hipermarkecie E.Leclerc. Dodatkowo w ofercie sklepu dostępne są produkty do domu – takie jak pościel, porcelana, garnki czy środki czystości. Ponadto w E.Leclerc kupisz ubrania i dodatki w naprawdę świetnych cenach, oferuje także szeroki wybór artykułów papierniczych – dzięki temu kupisz wszystko to, co potrzebne Twojemu dziecku do szkoły oraz Tobie w domowym biurze. Najmłodsi klienci E.Leclerc znajdą szeroki wybór zabawek dostosowanych do wieku i zainteresowań.

Możliwość zrobienia zakupów w jednym miejscu to duża oszczędność czasu – podczas jednego wyjścia z domu jesteś w stanie zrealizować całą listę potrzebnych rzeczy. Dzięki różnorodności produktów i wielu marek z danego asortymentu wybierasz najlepszą dla siebie ofertę. To także spora oszczędność dla Twojego portfela – wiele promocji, które na co dzień oferuje dla swoich klientów hipermarket E.Leclerc, sprawia, że większość produktów znajdziesz tu w naprawdę świetnych cenach.

Komfortowe zakupy w hipermarkecie E.Leclerc w Mielcu zrobisz od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-21:00 (w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00).

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa