Informacje Materiały video Sport

WTS Solna Wieliczka – SPS Stal Mielec 1:3 [VIDEO]

Wczoraj w hali sportowej przy ulicy Kościuszki w Wieliczce nasze siatkarki rozegrały mecz 24 rundy I Ligi Siatkówki Kobiet z drużyną 7R Solna Wieliczka. Po czterech setach, które trwały 1 godzinę 49 minut z parkietu zwycięskie zeszły mielczanki. Tylko w pierwszym secie gospodynie nawiązały walkę z naszą drużyną, pokonując nas 25:19.

MVP meczu została Julita Molenda, która po raz kolejny pod każdym względem wyróżniała się na boisku. Stal po tym meczu znajduje się na czwartym miejscu w tabeli.

WTS Solna Wieliczka – SPS Stal Mielec 1:3

(25:19, 22:25, 17:25, 18:25)