W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport Wywiady

Wychowanek klubu Kamil Duszkiewicz podpisał profesjonalny kontrakt z PGE FKS Stalą Mielec [VIDEO]

Wychowanek Stali – Kamil Duszkiewicz – podpisał profesjonalny kontrakt z PGE FKS Stalą Mielec. 19-latek występujący na pozycji napastnika już kilka tygodni temu został włączony do kadry pierwszego zespołu.

Kamil Duszkiewicz (ur. 05.03.2002) pochodzi z Woli Mieleckiej i jest wychowankiem PGE FKS Stali Mielec, choć swoje pierwsze kroki stawiał w Starcie Wola Mielecka. W naszych barwach występował w kolejnych kategoriach trampkarskich i juniorskich, z grą w Centralnej Lidze Juniorów włącznie. Właśnie w tych rozgrywkach był podopiecznym asystenta trenera Adama Majewskiego – Damiana Skiby.

W listopadzie 2016 roku został powołany do reprezentacji Polski U-15. W narodowych barwach zagrał w meczu z Irlandią. Kamil wystąpił w tamtym spotkaniu w pierwszej połowie, a nasza reprezentacja wygrała 2:1.

https://www.youtube.com/embed/LCOfmzLtYgY?feature=oembed

Ostatni sezon już w całości spędził w seniorskiej piłce. Jesienią grał w czwartej lidze w Stali II Mielec, a wiosnę spędził na wypożyczeniu w Sokole Kolbuszowa Dolna.

Stalmielec.com

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa