W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Wychowanek Orlen Wisły Płock przechodzi do Mielca

Ogłaszamy kolejny, nowy transfer do klubu. Nowym zawodnikiem Handball Stali Mielec został wychowanek Orlen Wisły Płock – Daniel Goliszewski.

Daniel Goliszewski, pochodzący z Lubawy, ma 25 lat (rocznik 1997) i gra na pozycji środkowego rozgrywającego. Do Handball Stali Mielec przychodzi z MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec, gdzie w 26 meczach Ligi Centralnej zdobył 104 bramki.

Wcześniej Goliszewski reprezentował barwy klubów pierwszoligowych. W latach 2019-2021 grał w AZS UJK Kielce, w sezonie 2018/19 reprezentował barwy KSSPR Końskie, a w latach 2016-2018 grał w KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski. Daniel Goliszewski jest wychowankiem Orlen Wisły Płock.

Daniel, witamy w Mielcu i życzymy powodzenia!

Daniel Goliszewski: Trafiam do klubu z tradycjami i dużymi ambicjami sportowymi

Wiem, że drużyna z Mielca to klub z tradycjami i dużymi ambicjami sportowymi – mówi Daniel Goliszewski.

Daniel Goliszewski to nowy zawodnik Handball Stali Mielec. 25-letni wychowanek Orlen Wisły Płock wzmocni rywalizację na pozycji środkowego rozgrywającego. Jego dodatkowym atutem jest doświadczenie w rozgrywkach Ligi Centralnej – w ubiegłym sezonie zdobył na tym poziomie 104 bramki. 

Teraz przechodzi z MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec do Handball Stali Mielec. – Gdy dostałem propozycję gry dla Stali Mielec za długo się nie zastanawiałem – mówi sam zawodnik. – Wiem, że drużyna z Mielca to klub z tradycjami i dużymi ambicjami sportowymi. Uznałem, że to dla mnie najlepsze miejsce do rozwoju – dodał. 

Bez wątpienia największym celem na zbliżający się sezon jest powrót do PGNiG Superligi – podkreśla Daniel Goliszewski. 

Nowy zawodnik Handball Stali Mielec ma 25 lat i jest wychowankiem Orlen Wisły Płock. Grając w drużynach młodzieżowych tego utytułowanego klubu odnosił sporo sukcesów. – Moimi największymi sukcesami jest zdobycie 4 złotych medali mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych – opowiada Goliszewski. 

Po zakończeniu gry w Płocku zdobywał doświadczenie w klubach pierwszoligowych oraz w Lidze Centralnej. – Po skończeniu wieku juniora przeniosłem się w rejony województwa świętokrzyskiego, gdzie grałem kolejno w klubach: KSZO Ostrowiec, KSSPR Końskie oraz AZS UJK Kielce. Następnie przeniosłem się na jeden sezon do Zagłębia Sosnowiec, skąd właśnie trafiłem do Stali Mielec.

Warto również dodać, że Daniel Goliszewski w czasach gry dla AZS UJK Kielce był wicekrólem strzelców pierwszej ligi. – Mam jednak nadzieję, że największe sukcesy jeszcze przede mną – kończy nowy zawodnik Handball Stali Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa