W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Wychowanek Stali Przemysław Maj z profesjonalnym kontraktem!

Przemysław Maj (rocznik 2003) związał się swoim pierwszym profesjonalnym kontraktem z klubem FKS Stal Mielec. W pierwszym zespole będzie występował z numerem 16. 

Przemysław Maj w piłkę grał od małego. Od razu widać było po nim duży talent, więc w piątej klasie szkoły podstawowej trafił do Stali Mielec. Jego pierwszym trenerem był Maciej Karasiński.

W następnych latach trenował pod okiem trenerów: Igora Wójtowicza, Witolda Karasia, Arkadiusza Gery, Damiana Polaka, Damiana Skiby, Sebastiana Ryguły oraz Macieja Serafińskiego, Janusza Hynowskiego i Sebastiana Bajorka.

Przemysław Maj w rundzie jesiennej był wiodącą postacią czwartoligowych rezerw naszego klubu. W 20 meczach zdobył 7 bramek, dla drużyny, która o mały włos nie awansowała do grupy mistrzowskiej.

Nasz wychowanek ma również za sobą debiut w pierwszym zespole. Na boisku pojawił się w drugiej połowie zremisowanego meczu z Lechem Poznań.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa