W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Wychowanek mieleckich trenerów zadebiutował w Ekstraklasie

Wychowanek między innymi trenera Pawła Mrozika, osiemnastoletni bramkarz Wiktor Kaczorowski znalazł się wczoraj w kadrze meczowej wicemistrzów Polski Jagiellonii Białystok w wygranym 3:0 meczu wyjazdowym z Miedzią Legnica.

Wiktor Kaczorowski jest wychowankiem Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu szkolił się w niej od września 2012 roku do czerwca 2016 roku.

Gratulacje Wiktor, trzymamy kciuki.

Na zdjęciu Wiktor z kolegami z rocznika 2001 na turnieju Dana Cup 2012.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na meczach reprezentacji swoich państw

Wiadomości Mielec

ZSP Ruda – czwarta drużyna w województwie

Wiadomości Mielec

3 komentarze

Jakub 9 lutego 2019 (sobota) at 20:51

Wiktor Kaczorowski jest wychowankiem Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu… szkolił się w niej od września 2012 roku do czerwca 2016 roku… trener Mrozik zakończył pracę w SMS w październiku 2012 roku….

Odpowiedz
Robert 9 lutego 2019 (sobota) at 21:01

A kim jest trener Mrozik? Idąc tą drogą będziecie kolejnym portalem typu hej. Mielec. Gdzie ten chłopak chodził do szkoły? Kto go szkolił?

Odpowiedz
Dart 11 lipca 2019 (czwartek) at 16:24

Od kiedy w ekstrakladoe grają uczniowie szkół. Ten chłopak był zawodnikiem Stali Mielec, a nie żadnej szkoły. I ze Stali przeniósł się do Bialegostoku

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa