W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default

6 Bieg Niepodległości – Lotnisko Mielec


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Zapraszamy wszystkich lubiących aktywny wypoczynek na szóstą edycję Biegu Niepodległości, tym razem po pasie startowym mieleckiego lotniska.
Organizatorami biegu są Studio Wizualne, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz gospodarz wydarzenia Lotnisko Mielec.
Patronat honorowy nad biegiem objął Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski
Patronat nad biegiem objęły Firmy NIKMET i NCMETAL
12 listopada 2023 r. będziecie mieć niecodzienną okazję przebiec 6,5 km trasę po pasie startowym mieleckiego lotniska. Start i meta zawodów będą zlokalizowane obok wieży kontroli lotów. Biegacze wystartują o godz. 13:00 w blaskach zachodzącego słońca, a kierunek będą im wyznaczać zapalone światła pasa startowego.
To bieg jedyny w swoim rodzaju. To także wyjątkowa okazja, aby wzbogacić się m.in. o unikalny pamiątkowy medal. Wyjątkowymi statuetkami przygotowanymi specjalnie na tą okazję, nagrodzimy m.in. najlepszych w kategoriach wiekowych. Idealną pamiątką będzie również koszulka, która jednocześnie będzie kolekcjonerską pamiątką dla miłośników biegów.
Dzięki udziałowi wielu Partnerów możecie liczyć m.in. na pakiety startowe i posiłek regeneracyjny, ale przede wszystkim niesamowitą oprawę biegu, jakiej nie spotkacie nigdzie indziej.
Zapraszamy!
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Poseł Grzegorza Braun odwiedzi Mielec i Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Sylwester w stylu PRL PARTY

Koncert zespołu Zamieszańcy

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa