W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default

„Belfer”- monodram


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Benefis pracy artystycznej Janusza Pacholca – monodram „Belfer” – 26 marca, godz. 18, sala kameralna Domu Kultury SCK (wstęp za zaproszeniami); 1 kwietnia, godz. 18, sala kameralna DK SCK.

Organizator: Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie Kina Galaktyka (kasa czynna w dni robocze od godz.12.00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem, w środy- kasa nieczynna) oraz online: bilety.kinogalaktyka.pl.

* * *

Janusz Pacholec od lat uczestniczy w wielu wydarzeniach artystycznych jako aktywny uczestnik spektakli, przedstawień kabaretowych, wieczornic i akademii. Swoją aktywność artystyczną rozpoczął już w latach 60. i 70. XX wieku, występując w przedstawieniach kabaretowych mieleckiego klubu „Podgórze”. W latach 70-80 grał w teatrze „Maska” działającym przy Zakładowym Domu Kultury RCK w spektaklach: „Ludzie z lasu”, „Igraszki z diabłem”, „Dekret” i „Czyżby”. Od 2013 r. jest aktorem Teatru „Rozmaitości” im. Stefa Ostrowskiego działającym przy Domu Kultury SCK. Ma na swoim koncie wiele udanych ról, w tym głównych. W „Rozmaitościach” zagrał w przedstawieniach: „Dziewczyny z pomysłem”, „Damy i huzary”, „Rozmowy przy wycinaniu lasu”, „Wesele”, „Ożenek”, „Królowa przedmieścia”, „Teatr Variété”. W ostatnich latach „etatowo” jest Józefem Piłsudskim podczas imprez upamiętniających odzyskanie niepodległości czy rocznic bitwy warszawskiej. 

Był także członkiem zespołu „Senior Show” przy Mieleckim Uniwersytecie III Wieku.

Janusz Pacholec od 2022 r. jest prezesem Stowarzyszenia Teatralnego „Proscenium”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Wczytuję...
Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa