W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default

Biało-Niebieski Dzień Dziecka


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Jak co roku Ośrodek Kibice Razem Stal Mielec w porozumieniu z klubem FKS Stal Mielec S.A., przynależną do niego Akademią Piłkarską PGE FKS Stal Mielec oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mielcu organizują Biało-Niebieski Dzień Dziecka.

Impreza odbędzie się 4 czerwca w godzinach od 10:00 do 14:00 na boisku trawiastym przy ul. Sportowej w Mielcu.

W programie między innymi Turniej Piłkarski roczników 2015 o Puchar Prezydenta Miasta Mielec, w którym udział wezmą drużyny: FKS Stal Mielec. UKS SMS Mielec, APPN Mielec, Akademia Piłkarska Wisłok Strzyżów oraz Diament Jodłowa. Oficjalnym Partnerem Turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Kibice zadbali też o inne atrakcje, specjalnie dla najmłodszych sympatyków mieleckiej Stali przewidziany jest dmuchany plac zabaw, bramka celnościowa Canal+, gry i konkursy z nagrodami oraz wiele innych niespodzianek.

Podobnie jak rok temu towarzyszyć nam będą niezawodni Super Animatorzy, a do nich dołączą goście specjalni – Myszka Miki i uwielbiany przez kibiców Staluś.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Poseł Grzegorza Braun odwiedzi Mielec i Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Sylwester w stylu PRL PARTY

Koncert zespołu Zamieszańcy

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa