21 maja 2019 (wtorek) - 3:23
Slider
Image default

Bieg Niepodległości


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Rok 2018 upływa pod hasłem obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w całym kraju od początku roku powstają różne inicjatywy upamiętniające tę szczególną rocznicę. Takich nie brakuje również w naszym mieście. Jedną z nich będzie Bieg Niepodległości organizowany z inicjatywy Obywatelskiego Komitetu Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Mielcu oraz Stowarzyszenia „Orzeł Biały – Strzelec”, Urzędu Miejskiego w Mielcu, Powiatu Mieleckiego, Studia Wizualnego Damian Gąsiewski oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.
Sympatyków biegania i kibiców zapraszamy 11 listopada br. na mieleckie Bulwary. Start biegu zaplanowano na godz. 13:00, a trasa biegu będzie liczyć 10 km. Dla uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne pakiety startowe, a co najważniejsze udział w biegu będzie bezpłatny. Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Limit uczestników 150 osób. Zapisy wystartują 1 września br. o godz. 12:00.
Warto wpisać to wydarzenie do swojego kalendarza biegowego i razem z nami, w ten wyjątkowy sposób, uczcić doniosłą rocznicę.

Slider

Zobacz też...

Wczytuję...
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości
%d bloggers like this: