Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

Serdecznie zapraszamy na mieleckie korty Mosir , przy ulicy Kusocińskiego 1.

Tutaj w dniach 1-2 maja 2018 roku ,w godz.9-19 , rozegrany zostanie po raz szósty Otwarty turniej tenisa ziemnego z okazji dnia święta flagi R.P.

Zanim rozpoczną się o godzinie 10.15 zażarte pojedynki,to wcześniej będzie można obejrzeć wojskowy pokaz rozkładania Narodowej Flagi Polski a wszystko to umili Mielecka Kapela.

Zawodnicy będą rywalizować w grze pojedynczej (singiel) i w grze podwójnej ( debel). W tym roku patronat nad imprezą objął pełniący funkcję prezydenta miasta Mielca Fryderyk Kapinos. Na zwycięzców od I – III miejsca, czekają atrakcyjne puchary , nagrody  od organizatorów i sponsorów a dla szczęśliwców (w wieku 16 -25 lat)  w losowaniu trzy wyjazdy do Brukseli, ufundowane przez europosła Tomasza Poręby, trzy książki bestselery o tematyce tenisowej od wydawnictwa Marginesy i jeszcze…na pewno jakaś  niejedna, niespodzianka będzie czekać…. Jeśli chcecie się zapisać i poznać więcej szczegółów to proponujemy spacer na korty przy ulicy Kusocińskiego 1, lub  o telefon pod numer 510802984.

Z tenisowym pozdrowieniem Gem, Set, Mecz.
Andrzej Adamczyk
Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne,, Orzeł Biały – Strzelec”


Slider

Slider
Slider
Slider