W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default

Dzień Otwarty Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Pies i Kot”


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

Stowarzyszenie Oaza dla Zwierząt Mielec, które prowadzi Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Pies i Kot” w Mielcu przy ul. Targowa 11

Dzień Otwarty Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Pies i Kot” w Mielcu, planowanego na dzień 21 lipca 2024 r. w godz. 11.00 – 16.00.

To wyjątkowe wydarzenie ma na celu nie tylko promocję adopcji zwierząt, ale także szerzenie świadomości na temat losu bezdomnych zwierząt i konieczności ich wsparcia.

Tego dnia można będzie zobaczyć miejsca w schronisku na co dzień niedostępne dla odwiedzających, popatrzeć jak funkcjonuje nasze schronisko, jakie dokonały się w nim zmiany na przestrzeni upływu czasu. Zmiany w schronisku zobrazują liczne zdjęcia, które można będzie zobaczyć podczas tego dnia na terenie naszego schroniska.
Dzień Otwarty Schroniska to doskonała okazja, aby poznać naszych podopiecznych, dowiedzieć się więcej o naszej działalności i może znaleźć swojego nowego, futrzanego przyjaciela. Obecnie w Schronisku na nowe domy czekają aż 72 psy i 31 kotów. Podczas tego dnia można będzie dowiedzieć się m.in. jak przebiega proces adopcyjny i jak przygotować się na przyjęcie w domu nowego, czworonożnego członka rodziny.
Ponadto można będzie:
 Pospacerować z psem (o ile warunki pogodowe na to pozwolą),
zrelaksować się w otoczeniu kotów,
 Porozmawiać z lekarzem weterynarii z Gabinet weterynaryjny Na Peronie jak zadbać o zdrowie naszych pupili oraz jak prawidłowo je żywić, by przez długie lata miały się dobrze,
 Porozmawiać z behawiorystą z Edudoggy – dogoterapia i szkolenie psów o problemach jakie może ma psiak, co je powoduje, a także jak im zaradzić.
Dla najmłodszych przygotowane zostały atrakcje:
 Pokaz nowoczesnego samochodu strażackiego oraz sprzętu przeciwpożarowego, który zaprezentują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzochowie,
 Dmuchaniec Minecraft,
 Malowanie twarzy.
Podczas tego dnia można będzie wziąć udział w licytacji lub loterii wartościowych fantów/gadżetów/voucherów, których zdradzać teraz nie będziemy. Zapewniamy, że każdy los zakupiony na loterii na rzecz schroniskowych psiaków czy kociaków, wygrywa.
Można będzie wesprzeć nasze zwierzaki przynosząc dla nich dobrej jakości karmę, a także nabywając rozmaite produkty i gadżety na loterii, licytacji czy małej gastronomi, gdzie będziemy mogli posmakować pyszności z Prostozgarnka Mielec, Cukiernia Pokusa, Cukiernia Jemioło, Łuna Kawiarnia&CateringBox.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rodzinny Plener Malarski

Wiadomości Mielec

Weekend pełen atrakcji na Rynku! 

Wiadomości Mielec

Kino Letnie w Pałacyku Oborskich

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa