Slider

Szczegóły wydarzenia

  • Date:

16 marca – 17 marca

To pokonanie wybranej trasy w nocy, medytowanie i zmaganie się z własnymi słabościami. W trakcie długiej, ponad 40-kilometrowej wyprawy uczestnicy mają czas na refleksję i spotkanie z Bogiem. #EDK to także wewnętrzna podróż, która pozwala spojrzeć w głąb siebie i uczy pokory.
Pomysł na #EDK zrodził się w roku 2009 w środowisku duszpasterstwa akademickiego prowadzonego w Krakowie przez ks. #JacekWIOSNAStryczek (twórca akcji #SzlachetnaPACZKA).
Był odpowiedzią na poszukiwanie dróg pobożności na miarę XXI wieku i sposobem na połączenie Ewangelii i nowoczesności przez ludzi, którzy chcą łączyć życie religijne z rodzinnym i biznesowym. Rozwojowi #EDK sprzyjał ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, a uczestnikiem i promotorem wydarzenia został również nuncjusz apostolski w Polsce, abp #CelestinoMigliore. Projekt wspiera także obecny arcybiskup metropolita krakowski Marek Jędraszewski.
Rejestracja odbywa się tylko za pomocą strony internetowej https://www.edk.org.pl/ Wybierając zakładkę „Trasy 2018” mogą Państwo wyszukać konkretny rejon i przypisane do niego trasy, miejscowość oraz dystans do pokonania. Kolejno, wystarczy wybrać dana nazwę trasy i uzupełnić formularz :)
Więcej informacji będziemy podawać za pomocą naszej strony internetowej oraz na facebook’owym fanpagu.

•Trud –Opuszczenie swojej strefy komfortu, doświadczenie swoich ograniczeń, przełamywanie swoich ograniczeń
•Milczenie –Rozmowa z Bogiem
•Samotność –Oderwanie od świata, skupienie, stworzenie przestrzeni na spotkanie z Bogiem
•Rozważania EDK –Wyjście poza swój sposób myślenia, otwartość na inspirację do zmiany
Tak niewiele potrzeba, by żyć EKSTREMALNIE! :))

Odważ się! Już dziś powiedz sobie, że chcesz wyruszyć w tę drogę!

https://www.edk.org.pl/?_ga=2.159759869.1790402376.1519310657-271720421.1519310657


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider