W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default

Eliminator AUTOPART Mielec vol. 3.


Szczegóły wydarzenia

  • Data:

29 marca br. na mieleckiej Górce Cyranowskiej odbędzie się Eliminator AUTOPART Mielec vol. 3.

W zawodach weźmie udział 64 osoby, zawodnicy na specjalnie przygotowanej 2 kilometrowej trasie będą rywalizować dwójkami w systemie pucharowym do dwóch przegranych. Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum, zjazdy i podjazdy z pewnością będą nie lada wyzwaniem dla posiadaczy rowerów górskich.

Organizatorami zawodów są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik, Miasto Mielec i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu. Dzięki Organizatorom każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsze cztery osoby okolicznościowe puchary i dyplomy.

Patronem honorowym trzeciej edycji ELIMINATORA jest AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewni dla uczestników namiot, w którym będzie można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma będzie odbierać zużyte baterie i wymieniać je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom i kibicom. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalna nagroda przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.

Trzecią edycję Eliminator AUTOPART Mielec tradycyjnie poprowadzi Rafał Jemielita. Dziennikarz motoryzacyjny, znany m.in. z programu telewizyjnego Automaniak, emitowanego na TVN TURBO. Jak sam mówi to, co kocha, to atmosfera towarzysząca wydarzeniom sportowym oraz ludzie biorący w nich udział.

Dzięki Partnerom możecie liczyć na fajne pakiety startowe, które przygotuje AvetPharma. Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych przeprowadzi Calypso Fitness Club, który dodatkowo wraz z Projekt Zdrowie zadba na mecie dla Was o wodę i napoje izotoniczne bez limitu. Pyszny posiłek regeneracyjny przygotuje Restauracja Fratelli. W czasie zawodów będziecie mogli także rozkoszować się wypiekami ufundowanymi przez Cukiernię u Borowskiej. Wśród uczestników przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów przygotowana przez Firmę ElektroRem.

Wydarzenie wspierają również BikeCenter Bartek Ćwik, Agencja Reklamowa MCDesign, ErgoHestia Odział Grupy Jerzy Wąs, NIKmet oraz ZHP Hufiec Mielec.

Rejestracja zawodników jest otwarta do 25 marca br. do godz. 23:00 lub do wyczerpania miejsc. Losowanie par i rozstawienie na drabince pucharowej odbędzie się 27 marca br. o godz. 12:00.

Widzimy się 29 marca na Górce Cyranowskiej!
Zapraszamy!

Zapisy:www.studiowizualne.com

Zobacz też...

Wczytuję...
W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości