Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

Halloween Maraton Grozy to wydarzenie, które już 27 października zawładnie umysłami widzów. Punktualnie o godzinie 22: 00 rozpocznie się impreza, kierowana wyłącznie do widzów o mocnych nerwach. Tej nocy we wszystkich kinach CINEMA3D w ciągu niespełna sześciu godzin, widzowie zobaczą trzy naprawdę mrożące krew w żyłach filmy.
Wybierasz się na „Halloween Maraton Grozy” do CINEMA3D? Puść wodze fantazji i weź udział w wyjątkowym konkursie na najciekawsze przebranie „Halloween” Z pewnością przyciągniesz wzrok niejednej osoby, a dodatkowo powalczysz o atrakcyjnie nagrody. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy maratonu, którzy przebiorą się lub swoim strojem nawiążą do tematyki eventu i zgłoszą swój udział w konkursie obsłudze kina przed maratonem.
Konkurs na najciekawsze przebranie Halloween, odbędzie się podczas Halloween Maraton Grozy. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy „Halloween Maraton Grozy”, którzy przebiorą się lub swoim strojem nawiążą do tematyki eventu i zgłoszą swój udział w konkursie obsłudze kina przed maratonem.
PROSTE ZASADY
⦁ Kup bilet i zostań uczestnikiem „Halloween Maraton Grozy”
⦁ Wypełnij zgłoszenie i oddaj obsłudze kina przed maratonem.
⦁ Przebierz się lub nawiąż strojem do tematyki eventu.
⦁ Weź udział w maratonie.
Najlepsze stylizacje zostaną wybrane podczas „Halloween Maraton Grozy” przez jury w kinie.
Do wygrania płyty DVD z filmami, barowe zestawy specjalne Halloween, zaproszenia na kolejny maraton.
Regulamin konkursu na stronie: http://mielec.cinema3d.pl/konkurs


Slider

Slider
Slider
Slider