W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default

III Rundkę Rowerową z Powiatem Mieleckim


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Lubicie rajdy rowerowe? Aktywnie spędzać czas? Do tego w formie zabawy? Zapraszamy na III Rundkę Rowerową z Powiatem Mieleckim, która odbędzie się 8 sierpnia 2021. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na co liczymy również w tym roku. Zwłaszcza, że przygotowaliśmy do rozlosowania świetne nagrody!

Główną nagrodą w tym roku będzie hulajnoga elektryczna, którą ufundował Martom Skup Złomu oraz SM Recykling! Do tego swoich nowych właścicieli znajdą dwa rowery miejskie ufundowane przez Galerię Navigator i dwa rowery dla dzieci od Gardner Aerospace i Multi-Dent Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter. Do zdobycia będą również inne nagrody rzeczowe oraz kilkanaście wartościowych voucherów!

Zapowiada się świetna zabawa w której udział mogą wziąć wszyscy bez względu na wiek. Wystarczy posiadać rower, trochę energii i orientować się w mapie i nawigacji! Start, a zarazem pierwszy punkt trasy to Galeria Nvigator. Będziemy na Was czekać 1 sierpnia przed głównym wejściem do Galerii od 14:30 do 15:30, gdzie będziecie mogli wybrać pakiety startowe. Do pokonania będzie ok. 20 km, po drodze do zaliczenia będą punkty kontrolne. W tym roku zamiast pieczątek i zdjęć, jak to miało miejsce w ubiegłych latach przygotowaliśmy coś nowego o czym już wkrótce Was poinformujemy. Punkt kulminacyjny nastąpi przy  Parku Sensorycznym. W specjalnym namiocie będziemy czekać na Was od godz. 16:00-17:00.  W okolicy Parku o godz. 17:30 nastąpi losowanie cennych nagród, w którym wezmą udział wszystkie osoby pełnoletnie, którym udało się pokonać trasę i zaliczyć wszystkie zadania.

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu. Partnerami wydarzenia zostali: Martom Skup Złomu, SM Recykling, Galeria Navigator, Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, Gardner Aerospace Mielec Sp. z o.o., Producent suplementów diety AvetPharma i GROKAMgbl, Sklep Yoshee, Restauracja Fratelli, Centrum dietetyczne Projekt Zdrowie, Agencja Reklamowa MCDesign, Gugalika.pl, Akademia Komputerowa BIT-PRO, BOSSMEN Fryzjerstwo Piotr Winiarz, Ergo Hestia Jerzy Wąs, Serwis Opon Targum, Premio Opony-Autoserwis, Sklep Fajny Bucik oraz Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter.

Śledźcie na bieżąco wydarzenie, codziennie będziemy dodawać m.in. atrakcje i nagrody do rozlosowania !!!

Patronat medialny objęły portale: www.promocja.mielec.plwww.hej.mielec.plwww.wcj24.plwww.korso.plAria Park Mielec, Radio Leliwa, Tygodnik Regionalny Korso oraz Wieści Regionalne.

 

Ważne informacje!

– Wydarzenie jest bezpłatne i bez limitów uczestników, ale wymagana jest rejestracja i zapisy na stronie www.studiowizualne.com

– Rejestrują się tylko osoby pełnoletnie!

– Osoby poniżej 18 roku życia bez rejestracji i pod opieką rodzica/opiekuna prawnego

– Organizator przygotuje 150 pakietów startowych i wyda je pierwszym 150 osobom z listy na www.studiowizualne.com

– Na męcie będzie czekać 350 przypinek okolicznościowych, które zostaną rozdane wg. kolejności zgłaszania się do biura zawodów

– W losowaniu biorą udział tylko osoby pełnoletnie i zarejestrowane na www.studiowizualne.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Wczytuję...
Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa