22 sierpnia 2019 (czwartek) - 14:11
Slider
Image default

Koncert Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

godz. 21, sala nr 1 – koncert Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy” – niezapomniane utwory z polskich i światowych filmów i musicali..

Wstęp wolny.

 

* * *

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka, która zwykła określać się mianem osoby o „duszy z minionej epoki”. Czy tak jest, przekonamy się 17 maja, podczas koncertu przy okazji święta naszej instytucji, czyli „Kultury nocą”.

Koncert artystki, z którym wystąpi w Mielcu, zatytułowany „Od nocy do nocy” (prawda, że tytuł świetnie wpisuje się w naszą „Kulturę nocą”), zawiera muzykę z polskich i światowych musicali i filmów. „Noce i dnie”, „Mamma Mia”, „Vabank”, „Hallo Szpicbródka”, „Czyż nie dobija się koni” – to tylko kilka filmów, do których artystka odwołuje się muzycznie podczas koncertu. Dodajmy do listy utwory Astora Piazzoli i musicale: „Jekyll&Hyde” oraz „Metro” i muzyczna mapa koncertu gotowa. Artystce podczas koncertu towarzyszyć będzie profesjonalny skład muzyczny (perkusja, bas, piano). Możemy liczyć na ciekawe aranżacje, świetne teksty, a nade wszystko na emocjonalną interpretację pięknych kompozycji. Artystka od 2015 r. uczestniczy aktywnie w wielu wydarzeniach muzycznych. W 2018 r. zagrała 40 koncertów, m.in. w „Ale kino” z Barbarą Kurdej-Szatan. Grywa w teatrach, ma na swoim koncie epizody w filmach i serialach.

 

Slider

Zobacz też...

Wczytuję...
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości