Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

W najbliższy weekend 16 i 17 grudnia w Galerii Navigator będzie się działo. Młodsi i starsi będą mogli spotkać się z Mikołajem, razem pomalować ozdoby świąteczne, a w niedzielę szlifować umiejętności taneczne na warsztatach, które poprowadzi znany z „Tańca z Gwiazdami” Żora Korolyov.

W sobotę od godziny 11-tej Galeria Navigator zaprasza na wyjątkowe przygotowania przedświąteczne. W programie m.in. spotkanie z Mikołajem, koncert piosenek świątecznych w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej Yamaha w Mielcu, tworzenie ozdób świątecznych, w tym najdłuższego łańcucha na choinkę, mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami. W niedzielę oprócz zabaw i przygotowań będzie można także poćwiczyć przed sylwestrowymi i karnawałowymi szaleństwami i wziąć udział w… warsztatach tanecznych, które poprowadzi znany i lubiany tancerz – Żora Korolyov. Warsztaty rozpoczną się około godziny 14-tej i będą powtarzane do 20.
To także ostatnia szansa, żeby napisać list do Mikołaja…

Dodatkowo pierwsze 30 osób, które w sobotę 16-tego i w niedzielę 17-tego grudnia zrobi zakupy za minimum 100 zł (na jednym paragonie) otrzyma drobny upominek.*

Zapraszamy do Galerii Navigator.


Slider

Slider
Slider
Slider