W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default

Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas!


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

Już 16 maja po raz pierwszy w Mielcu odbędą się Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tych nietypowych zmaganiach:)

Ile w ciągu 10 minut dasz radę zjeść burgerów?
Każdy ważyć będzie 750g :)
Kto zje najwięcej – zostaje prawdziwym królem burgerów!
Czekamy na 100 chętnych…

To pierwsze takie zawody w naszym regionie i liczymy, że podejmiecie wyzwanie. Czekamy na wasze zgłoszenia na stronie www.studiowizualne.com

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Restauracja Fratelli i jej właściciel Tomasz Furmański. To tam czekać na Was będą pyszne i zdrowe burgery.

Patronat honorowy nad zawodami objęły firma Sokołów oraz dystrybutor produktów gastronomicznych BanFood. Dzięki nim przygotowane burgery przez szefa kuchni będą najlepszej jakości. Wszystko to przy świetnej muzyce i dopingu prowadzącego. Nie zabraknie też degustacji potraw z grilla i innych atrakcji, jakie dla Was szykujemy. Śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku, to tam o wszystkim będziemy Was informować.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy pakiety startowe i okolicznościowe medale. Nagrodzimy też najlepszych, a jest o co walczyć! 3 najlepsze kobiety i 3 najlepszych mężczyzn otrzymają m.in. vouchery na 1,5 kg steki Tomahawk, które będą mogli przygotować z Szefem kuchni w Restauracji Fratelli. Zadbamy też o Waszą kondycję! Rozdamy 6 miesięcznych karnetów do siłowni Extreme Fitness. Wygląd też jest ważny, więc kolejne 6 miesięcznych voucherów przygotowało Centrum Dietetyczne Projekt-Zdrowie. Zdrowie? Oczywiście że tak! Przygotowaliśmy także 6 zestawów rocznego zapasu suplementów diety od GROKAMgbl i AvetPharma! Na koniec uroda… i 6 voucherów na usługi fryzjerskie od Bossmen Fryzjerstwo!

Jest o co walczyć!!!

Nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać Ratownictwo Medyczne Jarosław Marczewski oraz punktBANK. Najlepsze wydruki zapewni nam Agencja Reklamowa MCDesgin.

Patronat medialny nad mistrzostwami objęły: TVP3 Rzeszów, Radio Leliwa, promocja.mielec.pl, hej.mielec.pl, wcj24.pl, korso.pl oraz Tygodnik Regionalny Korso i Wieści Regionalne.

Zapisy do 13 maja br. na stronie www.studiowizualne.com. Limit miejsc 100 osób. Kto pierwszy, ten lepszy.

Zobacz też...

Wczytuję...
W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości