W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default

Plenerowe kino nieme – „Młody Sherlock Holmes”


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Plenerowe kino nieme – „Młody Sherlock Holmes” z muzyka na żywo Orkiestry Ludwika Sarskiego – 13 lipca, godz. 21, Pałacyk Oborskich, ul. Legionów 73.

Organizator – Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Kina Galaktyka (kasa czynna w dni robocze od godz. 12.00, w soboty i niedziele- godzinę przed seansem, w środy- kasa nieczynna) oraz onlinebilety.kinogalaktyka.pl

 

* * *

Mielczanie znają już Orkiestrę Ludwika Sarskiego, czyli kolektyw artystyczny założony  przez dwóch multiinstrumentalistów – kompozytorów: Damiana Szymczaka oraz Piotra Tomalę. 

Orkiestra Ludwika Sarskiego rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2018 roku, artyści łączą takie style jak early jazz, ragtime, tango, swing czy klezmer. Działalność Orkiestry Ludwika Sarskiego to kameralne koncerty oraz wykonywanie muzyki na żywo do filmów niemych z udziałem m.in. Bustera Keatona, czy Charliego Chaplina. W tym roku muzyka Orkiestry towarzyszyć będzie komedii „Młody Sherlock Holmes”, w której główną postać zagrał w 1924 roku słynny komik kina niemego, Buster Keaton. 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rodzinny plener malarski

Wiadomości Mielec

Festiwal Czekolady

Wiadomości Mielec

Dożynki Gminy Mielec

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa