Szczegóły wydarzenia

  • Date:

SDK- „Pokaż co potrafisz”- kolejna jesienna   wystawa – kiermasz rękodzieła artystycznego w sobotę 16 września…

Już w sobotę 16 września , w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a odbędzie się kolejna odsłona wystawy – kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego.

Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to  czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. Zobaczymy wiele  pięknych  przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych.  Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami  występujących w jedynym  egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty.

Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie. Być może pasja tych kobiet zainspiruje kogoś do tworzenia czegoś wyjątkowego. Czekamy na państwa w sobotę w godzinach 14. 00 – 17. 00.

Czekamy na zwiedzających ale i wystawców… Jeśli jest wśród Państwa, ktoś, kogo pasją jest rękodzieło i chciałby się  tym podzielić i pochwalić  zapraszamy… Wszelkich informacji o wystawie  i warunkach uczestnictwa jako wystawca udzielamy pod nr Tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku , w godzinach 12. 00 – 19. 00.


Slider

Slider
Slider
Slider