W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default

Que Passa w Hadesie


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Z powodu epidemii COVID-19 liczba osób, które będą mogły uczestniczyć w tym fantastycznie zapowiadającym się wieczorze, jest znacznie ograniczona.

W związku z tym postanowiliśmy, iż w wydarzeniu będą mogli wziąć udział tylko ci z Państwa, którzy wcześniej telefonicznie lub osobiście zarezerwują sobie miejsce w Klubie.

Jako że ostatnie miesiące okazały się niesamowicie trudne dla większości artystów, zdecydowaliśmy, iż rezerwacje są płatne.

Cena pojedynczej rezerwacji to 30 złotych.

Telefonicznej rezerwacji można dokonać pod numerem 503 317 198.

QUE PASSA – jeden z czołowych polskich zespołów z nurtu Flamenco Fusion powstały w Krakowie z inicjatywy Jarosława Dzienia, lidera, gitarzysty i kompozytora większości utworów .

Zespół prezentuje mieszankę muzyczną zakorzenioną w tradycji flamenco, world music, jazz, latin, tango…. naznaczonej indywidualnością każdego z muzyków.

Swój styl określają jako FLAMENCO FUSION

Wirtuozeria i pasja porywają słuchaczy a perfekcja wykonania i bogactwo rytmów nadaje ich kompozycjom niepowtarzalny, witalny charakter, czyniąc styl zespołu rozpoznawalnym i unikatowym. Na repertuar Que Passa składają się głównie autorskie kompozycje Jarka, lecz dzięki znakomitemu warsztatowi muzycznemu zespół na koncertach z powodzeniem wykonuje również utwory mistrzów tj: J.McLaughlin , AldiMeola, P.deLucia, Ch.Corea, E.Gismonti, G.Nunez, A.Piazzola, Acoustic Alchemy…

Muzycy QP wspólpracują z artystami tj. : G.Turnau, Golec uOrkiestra, Megitza, Hard Times, H.Mlynkowa , P.Mąciwoda, B.Maseli, K.Badach, J.Królik i in.

Grupa koncertuje zarówno w Polsce jak i w Europie.

Zespół zagra w składzie:
Jarosław Dzień – gitara akustyczna i flamenco.
Marcin Hilarowicz – gitara akustyczna
Tomasz Bielecki – cajon, instr. perkusyjne

Więcej informacji podamy wkrótce…
Bądźcie czujni…

 

Zobacz też...

Wczytuję...