12 listopada 2019 (wtorek) - 9:39
Slider
Image default

Ray Wilson – wokalista Genesis na Wichrowym Wzgórzu


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Jak 2 lata temu robiliśmy koncert zespołu „The Animals”, frekwencja była taka sobie, ale po koncercie wielu znajomych miało do mnie pretensje, że im nie powiedziałem, że to była prawdziwa muzyczna legenda. Teraz oznajmiam, że najprawdziwszy, ostatni wokalista grupy „Genesis”, szkot Ray Wilson wystąpi w „Letniej Karczmie Wichrowego Wzgórza”. Notka prasowa, bardzo proszę:
„Koncerty z serii GENESIS Classic przedstawiają największe przeboje zespołu Genesis w wykonaniu ostatniego wokalisty tej mega grupy – Raya Wilsona.
Genesis to jeden z najlepszych zespołów rockowych na świecie.
Według wielu opinii, koncert Raya Wilsona to jeden z najlepszych obecnie show koncertowych w Europie. Artysta odświeżył brzmienie i nadał nowego charakteru m.in. takim przebojom jak: „Another Day In Paradise”, „No Son Of Mine”, „Follow you follow me”,„Invisible Touch”, „Jesus he knows me” „Mama” czy „Land of Confusion”. Podczas koncertu będzie można także usłyszeć twórczość solową szkockiego wokalisty i jego rockowej formacji Stiltskin- choćby kultowy utwór„Inside” czy przebojowe „American Beauty”. Projekt jest w nieustającej trasie koncertowej. Podbija serca publiczności na całym świecie. Był prezentowany między innymi w Argentynie, Niemczech, Rosji, Austrii, Rumunii, Hiszpanii, Holandii Portugalii i Włoszech.). W tym roku ukazały się 2 najnowsze wydawnictwa Artysty – album akustyczny “Song for a friend” oraz elektryczny “Makes me think of home”. Albumy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez polskie media I fanów.
Podczas koncertu można usłyszeć kultowe kompozycje GENESIS i Raya Wilsona takie jak:
 Follow You Follow Me,
 Land of Confusion,
 Another Cup of Coffee,
 I cant dance,
 Solsbury Hill,
 Mama,
 Invisible Touch
 Congo,
 Jesus He Knows Me,
 No son if mine,
 Another Day in Paradise,
 In the Air Tonight

Sprzedaż biletów w 2 sektorach: sektor „A” – miejsca siedzące przy scenie, cena w przedsprzedaży 90,00 zł (w dniu koncertu, jeżeli jeszcze będą bilety 100 zł), sektor „B” – miejsca stojace, cena w przedsprzedaży 75.00 zł (w dniu koncertu, jeżeli jeszcze będą bilety 75.00 zł)
Przedsprzedaż biletów: 604 287 125 lub jaroslawpaczkowski@gmail.com
Gorąco polecamy i ZAPRASZAMY !!!
Sobota, 5 października 2019 o 19:00 – 22:00

 

Slider

Zobacz też...

Wczytuję...
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości