W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default

Rodzinnie u Ducha


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Parafia Ducha Świętego w Mielcu zaprasza na cykliczne wydarzenie pt. „Rodzinnie u Ducha”, które odbędzie się 16 czerwca br. w godzinach od 15.00-22.00 na boiskach sportowych przy tężni solankowej na Osiedlu Lotników w Mielcu.

 

W przypadające w tym dniu Diecezjalne Święto Rodziny będziemy w sposób szczególny celebrować 20-lecie istnienia parafialnej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej.

 

Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. W planie między innymi: gry i zabawy dla dzieci, loteria fantowa, zjeżdżalnie, występy zespołów, mała gastronomia, potańcówka – to tylko niektóre atrakcje, dla uczestników naszego wydarzenia.

 

Od godziny 7.00 w niedzielę 16 czerwca przy wyjściu z kościoła po każdej Mszy Świętej będą rozprowadzane losy, aż do godziny 15.00. 

 

Nasze wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Starosty Powiatu Mieleckiego oraz Prezydenta Miasta Mielca. 

 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim sponsorom, którzy postanowili nas wesprzeć, a także mediom, które będą dbały o relacjonowanie tego co przed nami.

 

Aby być na bieżąco zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1743805552809338/?active_tab=discussion

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecka Strefa Kibica Euro 2024

Wiadomości Mielec

Wojciech Sumliński – spotkanie otwarte

Wiadomości Mielec

PGE FKS Stal Mielec – GKS Katowice

Wiadomości Mielec
Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa