W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default

Rodzinny plener malarski


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Rodzinny plener malarski – 25 lipca, od godz. 16 do 19, Muzeum Regionalne „Pałacyk Oborskich” przy ul. Legionów.

Dom Kultury SCK i Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” SCK zaprasza na imprezę, podczas której odbędą się m.in. warsztaty plastyczne dla młodszych i starszych mielczan.

Dom Kultury SCK wraz z Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” organizuje rodzinny plener malarski pt. „Mielec jak malowany” . Plener odbędzie się w Parku Oborskich przy ul. Legionów 25 lipca od godz. 16 do 19.

Podczas pleneru odbędą się rodzinne warsztaty plastyczne. Warsztaty nazwano rodzinnymi, bo organizatorzy zapewniają, że jeśli tylko zechcą w nich wziąć udział rodzice z dziećmi, czy też dziadkowie z wnukami, jest to absolutnie możliwe.

Letni rodzinny plener plastyczny

Na uczestników warsztatów czekać będą trzy strefy sztuki: strefa malarstwa sztalugowego, strefa rzeźby i instalacji oraz strefa zajęć plastycznych dla najmłodszych uczestników pleneru.

Zajęcia z malarstwa poprowadzi znany mielecki malarz Edward Kociański. On także udzieli dobrych rad i wskazówek adeptom sztuki Uczestnicy będą mieć możliwość malowania na sztalugach.

W strefie rzeźby i instalacji królować będzie instruktorka plastyki Domu Kultury SCK Małgorzata Waga-Zając. Wspólnie z uczestnikami zbuduje instalację z użyciem plastikowych butelek po napojach. Będzie też możliwość tradycyjnego rzeźbienia w glinie.

W strefie malucha na najmłodszych czekać będzie Agnieszka Szala-Jagiełło, która przygotuje dla nich atrakcyjny zestaw zajęć plastycznych.

Na zajęcia w strefie pierwszej i drugiej konieczne będą wcześniejsze zapisy, które rozpoczną się 14 lipca. Osoby, które chciałyby wziąć udział w plenerze malarstwa sztalugowego lub rzeźby/instalacji mogą dzwonić pod nr 17 586 42 32.

Do strefy zajęć dla dzieci wstęp nie będzie wymagał zapisów.

Zapraszamy do parku Oborskich 25 lipca.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa