Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Kabaret Czesuaf

Dom Kultury Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu
zaprasza na występ kabaretu CZESUAF
sala nr 1 Domu Kultury SCK, 1 kwietnia, godz. 19.00
Wstęp: bilety – 20 zł do nabycia w kasie kina ,,Galaktyka” (dni robocze od godz. 12.00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, czwartki – kasa nieczynna).

Poznański kabaret CZESUAF bawi polską publiczność już od 15 lat. Fani kabaretów znają go dobrze z programów w TVP i POLSACIE, takich jak m.in. ,,Weekendowy klub dwójki”, Kabaretobranie, ,,Kabaretowa Noc Listopadowa”, ,,Dzięki Bogu już weekend”, ,,Piotr Bałtroczyk na żywo”. CZESUAF dał się też poznać jurorom i publiczności największych przeglądów kabaretowych, gdzie wielokrotnie zdobywał nagrody i wyróżnienia. Dwukrotnie zdobył II nagrodę na prestiżowej krakowskim przeglądzie PaKa, zdobywał laury na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, na Mazurskim Lecie Kabaretowym, Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK, czy na Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA.
A tak, w formie gazetowego ogłoszenia drobnego, zachwala swoją działalność sam CZESUAF:
AAAatrakcyjni trzej mężczyzni z Poznania rozbawią każdą publiczność.
Kabaret Czesuaf – profesjonalne, wszechstronne, geograficznie i sezonowo nieograniczone poprawianie nastrojów, wywoływanie uśmiechów, wprawianie w dobry humor.
Oferujemy dobre żarty, zgrabne puenty oraz piosenki z dobrym tekstem i nienachalnym wokalem. W cenę wliczone 15-letnie doświadczenie sceniczne, zadowolenie klienta oraz niebanalna uroda zespołu. Uwaga – bisy gratis!


Slider

Slider
Slider
Slider