Szczegóły wydarzenia

  • Date:

„Romeo Julia” – musical

Dom Kultury SCK

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

zapraszają na musical

„Romeo Julia”

30 marca 2017, godz 17.00 sala widowiskowa Domu Kultury SCK

bilety – 8 zł do nabycia w kasie kina ,,Galaktyka” (dni robocze od godz. 12.00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, czwartki – kasa nieczynna).

Historia dwóch zwaśnionych rodów – Kapuletich i Montekich oraz młodzieńcza, bezkompromisowa miłość, która od początku nie ma szans na spełnienie znana jest chyba wszystkim. Doczekała się ona niezliczonych wersji teatralnych, telewizyjnych i filmowych. Ta, którą będziemy mogli obejrzeć na scenie Domu Kultury, została przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk. Tematem musicalu jest miłość tytułowych Romea i Julii, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych w chwili rodzącej się wielkiej miłości. To także dramat pokoleń rodziców i dzieci, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, słuchać się i szanować swoich potrzeb. Musical zrealizowano we współpracy z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, a grają w nim dorośli i młodzież z powiatu leżajskiego. Gościnne w spektaklu występuje także Zespół Taneczny „Rytm” działający przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie. Realizacja musicalu jest częścią projektu pn. „Razem dla innych”.

Choreografię opracowały: Magdalena Cwynar i Agnieszka Kramarz. Konsultacji aktorskich udzielił: Henryk Hryniewicki , aktor Teatru „Maska” w Rzeszowie.


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz