Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Na sobotę, 9  września  serdecznie zapraszamy na cykliczne wydarzenie wyprzedażowe  – „Sobotnie wietrzenie szafy”…

Wszystkich zainteresowanych naszą cykliczną już imprezą informujemy ze wrześniowe  wietrzenie odbędzie się w najbliższą sobotę w naszym Spółdzielczym Domu Kultury mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a w godzinach 14. 00 –  17. 00.

Kilka słów o naszej akcji: realizujemy ją ze sporym  powodzeniem już dwa lata… początki nie były łatwe ale teraz już wietrzenie ma swoją renomę  – panie pilnują terminu i zapisują się z wielkim wyprzedzeniem. Osób kupujących również przychodzi sporo, ze spotkania na spotkanie coraz więcej.

Więc – jeśli macie w domu ubrania, książki, zabawki, płyty, akcesoria dla niemowląt i  dzieci, są w dobrym stanie a Wam nie są już potrzebne ta akcja jest dla Was… Przynieście je do nas,  a być może znajdzie się ktoś komu się przydadzą… Podobnie jeśli szukacie czegoś konkretnego do ubrania, czytania, słuchania może znajdziecie to na „Sobotnim wietrzeniu Szafy”. Sprzedającym przypominamy o warunkach – niskie ceny i rzeczy w dobrym stanie. Im ceny będą niższe, tym większa szansa na ich sprzedanie. Poza tym nasza akcja to nie bazarek… Prosimy o uszanowanie naszych warunków…

Zapisy telefonicznie 17 585 5342, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12. 00 – 19. 00

Zapraszamy serdecznie…


Slider

Slider
Slider
Slider