22 maja 2019 (środa) - 21:20
Slider
Image default

SDK – zapraszamy na marcowe  „Sobotnie wietrzenie szafy”…


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Już w   sobotę 23 marca ,  zapraszamy serdecznie na naszą znaną już akcję wyprzedażową „Sobotnie wietrzenie szafy”…  Przewietrz z nami swoje szafy i zrób miejsce na nowe ubrania tuż przed wiosną …

Idea akcji jest bardzo prosta, dla przypomnienia jednak:   jeśli macie w domu ubrania, książki, zabawki, płyty, akcesoria dla niemowląt i  dzieci, są w dobrym stanie a Wam nie są już potrzebne ta akcja jest dla Was… Przynieście je do nas,  a być może znajdzie się ktoś komu się przydadzą… Podobnie jeśli szukacie czegoś konkretnego do ubrania, czytania, słuchania może znajdziecie to na „Sobotnim wietrzeniu Szafy”. Sprzedającym przypominamy o warunkach – niskie ceny i rzeczy w dobrym stanie. Im ceny będą niższe, tym większa szansa na ich sprzedanie. Poza tym nasza akcja to nie bazarek. Prosimy o uszanowanie naszych warunków.

Miejsce wydarzenia: Spółdzielczy Dom Kultury, MSM w Mielcu  ul. Kusocińskiego 13 a, sobota 23 marca , godzina 11. 00 – 14. 00. Zapisy dla sprzedających – tylko telefonicznie – 17 585 53 42. Przy zapisywaniu obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 10 zł.

Serdecznie zapraszamy…

Slider

Zobacz też...

Wczytuję...
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości
%d bloggers like this: