20 listopada 2019 (środa) - 8:19
Slider
Image default

Stand-up No Limits: Grzegorz Dolniak


Szczegóły wydarzenia

  • Date:


Rozpoczynamy jesienny sezon stand-upowy! Na przysłowiowy pierwszy ogień wystąpi dla Was Grzegorz Dolniak wraz z supportem, w tej roli Bartłomiej Korbel założyciel projektu Stand-up No Limits.

Premiera nowego programu stand-up Grzegorza Dolniaka! Tym razem Grzegorz rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat ’90 i początków XXI wieku, opowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda w Rewalu na pierwszym od dziesięciu lat urlopie, postara się sprawdzić ile z tego znajduje swoje odbicie w czasach dzisiejszych i dlaczego „kiedyś to były czasy”, a teraz to zwykła bida z nyndzą i Polacy na kolanach.

Grzegorz Dolniak to szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwal Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni.

———————-
W skrócie:
KTO Grzegorz Dolniak + support
GDZIE Klub Alternatywa w Mielcu
ZA ILE przedsprzedaż 15zł/ w dniu wydarzenia 25zł
LINK do biletów: https://standupbilety.pl/event/211_stand-up-no-limits-grzegorz-dolniak-support-mielec#buyTicket

przegląd niusów abstrakcyjnych

Jak tam poniedziałek? Ja zaczynam od Poznania, już dziś o 20:00 stand-up na imprezie Leniwe Poniedziałki w Ułan Browar part. IV 👊 Czekam również na świeże niusy, takie jak te cuda z minionego tygodnia 🤣 Chętnie przyjmę do przeglądu każdą głupotę 😎 Pozdro600 🤙

Opublikowany przez Grzegorz Dolniak Poniedziałek, 19 lutego 2018

Slider

Zobacz też...

Wczytuję...
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości