W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default

Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Zabawy, muzyka i … loty widokowe

W niedzielę, 14 lipca, zapraszamy na „Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki”. Będą animacje dla dzieci, koncerty i loty widokowe.

Podczas imprezy, która odbędzie się na terenach rekreacyjnych przy stadionie w Radomyślu Wlk. przewidziano wiele różnych atrakcji i koncerty. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 animacjami dla dzieci, które poprowadzi „Centrum uśmiechu”. Będzie można też korzystać z  dmuchanego placu zabaw, minipolo oraz ze zdalnie sterowanych czołgów czy balonowego zoo. Będzie również malowanie ekotoreb, wystawa kultowych samochodów i motocykli. Nowością będą loty widokowe śmigłowcem czy laserowy paintball.

O godz. 17:30 rozpocznie się koncert artystów projektu „Podkarpackie sięga po największych”, podczas którego usłyszymy przeboje polskie (utwory K. Krawczyka, Z. Wodeckiego, R. Lipki i A. Osieckiej) oraz zagraniczne. Półtorej godziny później wystąpi gwiazda wieczoru zespół Masters. Ostatnim punktem eventu będzie zabawa taneczna z zespołem Geminix.

Przez cały czas trwania imprezy nie zabraknie strefy gastronomicznej.

Organizatorem wydarzenia jest SCKiB, przy współpracy z miejscową OSP i stowarzyszeniem MotoLewart. Patronat medialny nad imprezą objęły: Radio Leliwa, hej.mielec.pl, W Cieniu Jupiterów, Korso, Goniec Radomyski, Wieści Regionalne i promocja.mielec.pl.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rodzinny Plener Malarski

Wiadomości Mielec

Weekend pełen atrakcji na Rynku! 

Wiadomości Mielec

Kino Letnie w Pałacyku Oborskich

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa