Szczegóły wydarzenia

  • Date:

pobrane

 

Z okazji Święta Sprzątania Świata, które przypada w najbliższy weekend, firma sprzątająca „TOP-SERVIS” wraz z Niepubliczną Szkołą Podstawową w Mielcu organizują w piątek, tj. 16-09-2016, wykład tematyczny pod przysłowiową chmurką dla dzieci klas 4 i 5.

Czyste środowisko nie jest nam obojętne, dlatego chcemy pokazać młodym ludziom jaki mamy wpływ na otoczenie w którym żyjemy. Wykład rozpocznie się na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych sp. z o.o. w Mielcu, ul. Wolności 171, gdzie poruszony zostanie temat powstawania wysypisk oraz ich plusy i minusy, a także poruszenie wyobraźni, jak może wyglądać zaśmiecona Ziemia. Kolejnym punktem prelekcji będzie spacer po lesie w stronę obiektu Ranczo, podczas którego dzieci wyposażone zostaną w rękawice i worki. Podczas spaceru uczniowie będą nie tylko zbierać śmieci, ale i słuchać aktywizującego wykładu na ich temat, z pytaniami i zagadkami dla słuchaczy. Ostatnim punktem będzie ognisko w obiekcie Ranczo z podsumowaniem spotkania.

W wykładzie uczestniczyć będzie pan Rafał Groele, prezes ZUOK Mielec oraz leśniczy, pan Grzegorz Gazda.

Spotkanie odbędzie się w piątek, tj. 16-09-2016, rozpoczynając się od godziny 9.30 na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych sp. z o.o. w Mielcu, ul. Wolności 171. 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału wydarzeniu, które organizujemy.


Slider

Slider
Slider
Slider