Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

 

 

Kolektyw Przyjdź Przyjdź – Prezentuje oraz Kushayet Crew zapraszają na co roczne funkowe potupanki!

KIEDY?! 26 grudnia (DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT) to:

CZAS NA FUNK!

GDZIE?! Night Club/Hotel Polski – Biernackiego 12
O KTÓREJ?! 21:00
WJAZD?! 15/10 (przedsprzedaż)

Imprezkę będą nakręcać dj’s:

DJ Noriz

Bardzo dobrze znany w środowisku Hip Hopowym. Dj/Turntablista, Startował w zawodach Dj’skich ITF, Rodec Scratch Challenge, IDA i kilku innych Scratch Bitwach. Jego sety są przepełnione esencją Rapowego brzmienia lat 90tych, zmixowane z Nufunkowo Mashup’owym stylem, wracając do oryginalnych Funkowych Break’ów lat 70’tych.

Zagrał setki niezapomnianych imprez w całej Polsce jak i w Europie na rożnego typu imprezach i koncertach, na których supportował wielu znanych Raperów. Razem z DJ NoOne’m ,Tmkbeatz i Bartox’em tworzą ekipę „Diggity Crew” – czyli połączenie DJ’ingu, beatmakingu i beatboxu.

DJ Noriz jako członek IDA Stage Crew bierze udział w organizacji Mistrzostw Świata DJów IDA, wcześniej angażował się w wsparcie Mistrzostw Polski ITF (2003-2007).
W 2011 roku zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski IDA w kategorii „Technical”. DJ Noriz jest jednym z Asów Aptaun Support, inicjatywy przygotowanej przez wytwórnie Aptaun Records.
Od 2011 do 2013 roku razem z Filipem Wroną i TMKBeatz współtworzył audycje „Rap Po Godzinach” w krakowskim Radio Radiofonia.
Aktualnie jest etatowym dj’em koncertowym Pyskatego. Koncertuje również z Borixonem oraz Quebonafide.

Trociak

Producent muzyczny pochodzący z Mielca, na co dzień mieszkający w Londynie, gdzie szlifuje swój warsztat, studiując produkcję muzyczną i inżynierię dźwięku w Islington Music Workshop w Londynie.
Początki działalności producenckiej Trociaka sięgają końca lat 90-tych i programu Fast Tracker, działającego pod DOS-em.
W latach 2000 – 2005 aktywnie uczestniczył w tworzeniu mieleckiej rapowej sceny współtworząc – również jako producent – kolektywu MPD (wspólnie z Sumpt3Grosze, KO17, Noboktoby, Ganym).
Podczas imprezy możecie liczyć ze strony TRociaKa na świeży set w klimatach funk-soul-disco vs electro-house-breakbeat, z elementami rapowymi.

Vicut_Dj & Kaposz

Vicut & Kaposz związani z Hip Hopem oraz Funkiem od około 10 lat przez bboying. Kiedy doszedł kolejny element kultury Hip-Hop – Djing, związali się z nim 3 lata temu. Reprezentujący Kushayet Crew. Organizatorzy kilku imprez lokalnych, również zagrali kilkanaście imprez po za Mielcem. Wydali razem undergroundowy Mixtape 1st Floor. Teraz kilka słów o każdym z osobna.
Vicut – bboy, dj, cratedigger. Zaczynał grać z płyt winylowych, które wygrzebywał w różnych antykwariatach czy na festiwalach muzycznych. Jego sety przepełnione są Funkiem oraz rapowym klimatem z lat 90’ lub 00’ – takiej muzyki możecie się spodziewać 26 grudnia w Night Clubie.
Kaposz – Producent muzyczny, DJ oraz MC. Przygodę z muzyką i z tańcem zaczął w szkole podstawowej. Inspiruje się takimi gatunkami muzycznymi jak: hip hop, soul, funk, jazz oraz break’s. Na swoim koncie jako DJ ma kilkanaście kolaboracji z raperami i producentami.
Jednym z nich jest płyta Sanhedryn III Mysteryum produkcji Adama Ostrowskiego znanego pod pseudonimem OSTR. Na lokalnej scenie współpracował z ekipą BzRM. Współzałożyciel Studia muzycznego o nazwie „Po Godzinach” Studio (PG).

Bilety w cenie 15 pln / 10 pln (w przedsprzedaźy) do nabycia od 12 grudnia:
– w sklepach FotoLab („Smoczka”, ul. Wolności 126A, „Pasaż”, ul. Dworcowa 4/5)
– bezpośrednio u organizatorów

WYDARZENIE WSPIERAJĄ:

Hotel Polski
http://www.hotelpolski.pl/

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
http://www.kultura.mielec.pl/

Kushayet Crew

Przyjdź Przyjdź prezentuje

PATRONAT MEDIALNY:

Korso Tygodnik Regionalny
https://www.korso.pl/

SPONSORZY:

Restauracja – Nowa Tradycja

Labolatorium i Sklepy fotograficzne – FOTO LAB http://www.fotolab.mielec.pl/

Kompleksowe usługi remontowo-budowlane – REFORMA
http://www.reforma-mielec.pl/

Centrum kserokopiarek – XEROLUX
http://xerolux.pl/

Bistro Jacek i Placek
http://jacekiplacek.mielec.pl/

Tłumaczenia – PIOTR ŁAZORKO aka Supreme Language Passion
http://www.lazorko-tlumaczenia.pl/kontakt

LED – Art
www.ledart.mielec.pl

Streetwearowa marka odzieżowa – Na Zawsze Dobra Marka
http://www.nazawszedobramarka.pl/

Serwis GSM – Roktel
http://www.roktel.net/

Studio Fryzur – BOSSMEN
http://www.bossmen.pl/

Film i Fotografia – FARAON aka IFOTO Wedding – Zachowaj emocje na dłużej


Slider

Slider
Slider
Slider